• goal 24
Živý kanál Aktualizováno před 0 vteřinami

FORTUNA:LIGA, 5. kolo

90’

Sparta vyhrála v Příbrami 3:1 a je nadále na prvním místě tabulky FORTUNA:LIGY! Děkujeme za pozornost a přejeme hezký zbytek dne!

Match end

Konec zápasu

1 : 3
90:00 | Zápas skončil
90’

Nastavení

Tři minuty navíc.

90’

Zvýšit naše vedení mohl Čelůstka. Hlavou ale mířil nad.

Denis Budínský
Karel Soldát
85’

Střídání

Denis Budínský #22
Karel Soldát #25
Libor Kozák
Lukáš Juliš
81’

Střídání

Libor Kozák #18
Lukáš Juliš #39
František Belej
Stanislav Vávra
74’

Střídání

František Belej #31
Stanislav Vávra #8
Isaac Boakey
Tomáš Pilík
74’

Střídání

Isaac Boakey #16
Tomáš Pilík #6
69’

GOOOOOL!

A prosazuje se také druhý Ladislav Krejčí! LK37 zvyšuje naše vedení hlavou po rohovém kopu.

Gól - Ladislav Krejčí
69’

GÓL

Ladislav Krejčí #37 | Záložník
Pavel Hájek
Dušan Pinc
66’

Střídání

Pavel Hájek #21
Dušan Pinc #18
Matěj Polidar
David Moberg Karlsson
62’

Střídání

Matěj Polidar #24
David Moberg Karlsson #7
Karta - Dušan Pinc
57’

Žlutá karta

51’

Chvíli po svém příchodu Tráva vybojoval míč a předložil ho DMK. Karlsson vypálil z dálky, jeho pokus ale nenašel ani bránu, ani nikoho z nabíhajících spoluhráčů.

Michal Trávník
Adam Hložek
50’

První poločas skončil. 45:00 | 1. poločas
45’

GÓL

Ladislav Krejčí #9 | Záložník
45’

GOOOOOL!

Karlsson skvělým centrem ve vápně našel Laca Krejčího a ten dává první gól po návratu z Itálie!

44’

To je škoda! Hanousek pláchl na levé straně a těsně před brankovou čárou ještě stačil přihrát. Těsně před Julišem bohužel obrana odklidila na roh. Po něm pálil nad bránu Karlsson.

35’

Domácí gólman Kočí se nechával ošetřovat, pokračuje ale ve hře.

35’

Dočkal z přímého kopu našel hlavu nabíhajícího Čelůstky, ten bohužel netrefil bránu.

Gól - Stanislav Vávra
28’

GÓL

Gól - Lukáš Juliš
24’

GÓL

Lukáš Juliš #39 | Útočník
24’

GOOOOOL!

Sparta udeřila z rychlého protiútoku. Na jeho konci Laco Krejčí našel pře brankou Juliše a ten uklidil balon popáté v sezoně do sítě!

22’

Šance Příbrami

Po přímém kopu si za naší obranu naběhl nikým nehlídaný Jan Rezek a zakončil. Naštěstí jeho střela postrádala razanci a Heča si s ní poradil.

21’

Dvacet minut hry máme za sebou a na vyloženou šanci čekáme.

14’

Po rohovém kopu hlavičkuje domácí Tregler vedle naší branky.

12’

Michal Sáček dnes hraje stý ligový zápas a připsal si naší první střelu, která ale mířila z dálky jen doprostřed brány.

3’

Na trávníku zůstává po faulu Adam Hložek. Snad to nebude nic vážného.

1’

Začátek zápasu

Utkání v Příbrami začalo. V případě výhry se vrátíme s plným bodovým ziskem na první místo, Držte palce a fanděte. SPARTA DO TOHO!

Zápas právě začal. 00:00 | 1. poločas

Oba týmy už nastupují na hrací plochu a za chvíli jdeme na to!

Na hřišti probíhá za krásného slunečného počasí předzápasová rozcvička a v 18:00 začínáme!

Poslední utkání v Příbrami

Naposledy jsme si domů odvezli loni v listopadu tři body za výhru 1:0.

Sparta v Příbrami neprohrála 15 let a tehdy to byla naše jediná porážka u Litavky.