• goal 45
  • goal 28
  • goal 24
90’

Sparta vyhrála v Příbrami 3:1 a je nadále na prvním místě tabulky FORTUNA:LIGY! Děkujeme za pozornost a přejeme hezký zbytek dne!

90’

1 : 3
Nastavení

Tři minuty navíc.

90’

Zvýšit naše vedení mohl Čelůstka. Hlavou ale mířil nad.

90’

Denis Budínský
#22
Karel Soldát
#25
85’

Libor Kozák
Libor Kozák
#18
Lukáš Juliš
Lukáš Juliš
#39
81’

František Belej
#31
Stanislav Vávra
#8
74’

Isaac Boakey
#16
Tomáš Pilík
Tomáš Pilík
#6
74’
GOOOOOL!

A prosazuje se také druhý Ladislav Krejčí! LK37 zvyšuje naše vedení hlavou po rohovém kopu.

69’

#18
66’

Matěj Polidar
#24
David Moberg Karlsson
#7
62’
|

# 18 Dušan Pinc

Karta - Dušan Pinc
57’

Chvíli po svém příchodu Tráva vybojoval míč a předložil ho DMK. Karlsson vypálil z dálky, jeho pokus ale nenašel ani bránu, ani nikoho z nabíhajících spoluhráčů.

51’

Michal Trávník
#25
Adam Hložek
Adam Hložek
#20
50’

GOOOOOL!

Karlsson skvělým centrem ve vápně našel Laca Krejčího a ten dává první gól po návratu z Itálie!

45’

To je škoda! Hanousek pláchl na levé straně a těsně před brankovou čárou ještě stačil přihrát. Těsně před Julišem bohužel obrana odklidila na roh. Po něm pálil nad bránu Karlsson.

44’

Domácí gólman Kočí se nechával ošetřovat, pokračuje ale ve hře.

35’

Dočkal z přímého kopu našel hlavu nabíhajícího Čelůstky, ten bohužel netrefil bránu.

35’

GOOOOOL!

Sparta udeřila z rychlého protiútoku. Na jeho konci Laco Krejčí našel pře brankou Juliše a ten uklidil balon popáté v sezoně do sítě!

24’
Šance Příbrami

Po přímém kopu si za naší obranu naběhl nikým nehlídaný Jan Rezek a zakončil. Naštěstí jeho střela postrádala razanci a Heča si s ní poradil.

22’

Dvacet minut hry máme za sebou a na vyloženou šanci čekáme.

21’

Po rohovém kopu hlavičkuje domácí Tregler vedle naší branky.

14’

Michal Sáček dnes hraje stý ligový zápas a připsal si naší první střelu, která ale mířila z dálky jen doprostřed brány.

12’

Na trávníku zůstává po faulu Adam Hložek. Snad to nebude nic vážného.

3’

Utkání v Příbrami začalo. V případě výhry se vrátíme s plným bodovým ziskem na první místo, Držte palce a fanděte. SPARTA DO TOHO!

1’

Oba týmy už nastupují na hrací plochu a za chvíli jdeme na to!

Na hřišti probíhá za krásného slunečného počasí předzápasová rozcvička a v 18:00 začínáme!

Poslední utkání v Příbrami

Naposledy jsme si domů odvezli loni v listopadu tři body za výhru 1:0.

Sparta v Příbrami neprohrála 15 let a tehdy to byla naše jediná porážka u Litavky.