Adam Hložek #20
Vukadin Vukadinović #8
80’

Střela Costy

Frýdek přiťukl míč Costovi, ten po delší přípravě vypálil technickou střelou, která se těsně nezakroutila k tyči.

Ondřej Zahustel
Tomáš Wiesner
78’

Střídání

Ondřej Zahustel #28
Tomáš Wiesner #27
Karta - Martin Frýdek
66’

Žlutá karta

Martin Frýdek #17 | Záložník
Václav Drchal
Benjamin Tetteh
61’

Střídání

Václav Drchal #
Benjamin Tetteh #30
56’

Střela Chipcia

Alex Chipciu pronikl do vápna a vypálil levačkou, jeho pokus byl zblokovaný na roh.

51’

Šance Pulkraba

Sparta několikrát zahrozila po ostrých centrech zleva. Ten poslední poslal Frýdek směrem k Pulkrabovi, který ale na míč nedosáhl.

Začátek 2. poločasu

Právě začal druhý poločas. 45:00 | 2. poločas
Konec 1. poločasu

První poločas skončil. 45:00 | 1. poločas
Karta - Ibrahim Keita
45’

Žlutá karta

Ibrahim Keita #22
Gól - Jan Rezek
45’

GÓL

Jan Rezek #21
45’

Šance Wiesnera

Parádní individuální práce Chipcia, který obešel dva soupeře a následně předložil míč Wiesnerovi. Ten jen těsně přestřelil branku.

36’

Frýdek v šanci

Další šance Sparty, po rychlé akci měl na hraně vápně nabito ke střele Frýdek, branku přestřelil.

30’

Gol Tetteha

Wiesner poslal nádherou průnikovou přihrávku, na hranici vápna ji ještě někdo ztečoval a Tetteh pak z první poslal míč do branky.

Gól - Benjamin Tetteh
30’

GÓL

Benjamin Tetteh #30 | Útočník
Karta - Antonín Fantiš
28’

Žlutá karta

12’

Neuznaný gól

Domácí Voltr už se radoval z golu, branka ale neplatila. Útočník totiž nohou trefil Heču, který pak musel být několik minut ošetřován.

7’

Po rychlé akci nacentroval Vukadinović na Pulkraba, ten před Kočím zakončil mimo.

7’

Zápas pokračuje

Po přerušení už se znovu hraje.

3’

Přerušení zápasu

Zápas je přerušen kvůli pyrotechnice, která léta na hřiště z tribun.

0’

Začátek zápasu

Utkání právě začalo, sparťané nastoupili v bílých dresech!

Zápas právě začal. 00:00 | 1. poločas

Příbram

Příbram je nováček aktuální sezony nejvyšší soutěže. V prvním zápase jsme se středočechy remizovali na Letné 2:2.

Absence

Spartě kvůli kartám chybí Kanga, Stanciu a Plavšić. V základní sestavě se nově objevuje Vukadin Vukadinović, po odpykání trestu za čtyři žluté v minulém duelu se vrací Frýdek.

Začátek přenosu

Hezký den, vítejte u textového přenosu ze zápasu 19. kola FORTUNA:LIGY! Sparta se představí na hřišti Příbrami.