Vukadin Vukadinović
#8
83’
Střela Costy

Frýdek přiťukl míč Costovi, ten po delší přípravě vypálil technickou střelou, která se těsně nezakroutila k tyči.

80’

Střídání

Ondřej Zahustel
#28
Tomáš Wiesner
#27
78’
|

Žlutá karta

# 17 Martin Frýdek

Karta - Martin Frýdek
66’

Střídání

Václav Drchal
#
Benjamin Tetteh
#30
61’
Střela Chipcia

Alex Chipciu pronikl do vápna a vypálil levačkou, jeho pokus byl zblokovaný na roh.

56’
Šance Pulkraba

Sparta několikrát zahrozila po ostrých centrech zleva. Ten poslední poslal Frýdek směrem k Pulkrabovi, který ale na míč nedosáhl.

51’

Karta - Ibrahim Keita
45’
Jan Rezek
# 21

1 : 1
Karta - Jan Rezek
background 45’
Šance Wiesnera

Parádní individuální práce Chipcia, který obešel dva soupeře a následně předložil míč Wiesnerovi. Ten jen těsně přestřelil branku.

45’
Frýdek v šanci

Další šance Sparty, po rychlé akci měl na hraně vápně nabito ke střele Frýdek, branku přestřelil.

36’
Gol Tetteha

Wiesner poslal nádherou průnikovou přihrávku, na hranici vápna ji ještě někdo ztečoval a Tetteh pak z první poslal míč do branky.

30’

Karta - Antonín Fantiš
28’
Neuznaný gól

Domácí Voltr už se radoval z golu, branka ale neplatila. Útočník totiž nohou trefil Heču, který pak musel být několik minut ošetřován.

12’

Po rychlé akci nacentroval Vukadinović na Pulkraba, ten před Kočím zakončil mimo.

7’
Zápas pokračuje

Po přerušení už se znovu hraje.

7’
Přerušení zápasu

Zápas je přerušen kvůli pyrotechnice, která léta na hřiště z tribun.

3’
Začátek zápasu

Utkání právě začalo, sparťané nastoupili v bílých dresech!

0’

Zápas právě začal 00:00 | 1. poločas
Příbram

Příbram je nováček aktuální sezony nejvyšší soutěže. V prvním zápase jsme se středočechy remizovali na Letné 2:2.

Absence

Spartě kvůli kartám chybí Kanga, Stanciu a Plavšić. V základní sestavě se nově objevuje Vukadin Vukadinović, po odpykání trestu za čtyři žluté v minulém duelu se vrací Frýdek.

Začátek přenosu

Hezký den, vítejte u textového přenosu ze zápasu 19. kola FORTUNA:LIGY! Sparta se představí na hřišti Příbrami.