• substitution 18
  • yellow 14
90’

Důležité momenty

• 26. minuta- Po přihrávce Plavšiće měl obrovskou šanci Šural, sám před brankou ale trefil jen Daňka.
  • 32. minuta - Gól dává Benjamin Tetteh po dobré přihrávce Plavšiće.
  • 35. minuta - Velká šance Stancia, jehož pokus Daněk vyrazil na tyč a poradil si pak i s dorážkou Šurala.

1 : 0

Jiří Kulhánek
#25
Nicolae Stanciu
#10
90’
|

# 22 Srdjan Plavšić

Karta - Srdjan Plavšić
90’
Nastavení

Nastavují se 4 minuty!

90’
|

# 28 Vlastimil Daníček

Karta - Vlastimil Daníček
88’

Michal Sáček
#16
Guélor Kanga
#9
86’
|

# 1 Florin Nita

Karta - Florin Nita
84’

Vukadin Vukadinović
#8
Josef Šural
Josef Šural
#23
75’

Jakub Rezek
Jakub Rezek
#9
Jakub Petr
Jakub Petr
#22
72’
Reinberk stříli

Rána Reinberka z dvaadvaceti metrů šla těsně vedle branky!

67’
Šural šance

Krásná individuální akce Šurala, který si v pokutovém území obhodil soupeře a zakončoval na zadní tyč. Jenže i tentokrát se míč vykutálel mimo.

64’
Střela Havlíka

Pozor na hosty, teď se k prudké střele zpoza vápna dostal Havlík, Nita jeho pokus zkrotil.

57’
|

# 5 Uroš Radaković

Karta - Uroš Radaković
55’
Šance Šural

Stanciu fantasticky šteloval míč na nabíhajícího Šurala, ten se snažil zakončit ve skluzu, míč ale netrefil. Naopak fauloval brankáře Daňka, který teď podstupuje ošetření.

53’
Střela Stanciu

Tetteh prostrčil se štěstím ve vápně míč na Stancia, ten to asi úplně nečekal, neměl srovnaný krok a pálil nad branku.

49’

Jan Kalabiška
#19
Jan Navrátil
#10
45’

1 : 0
45:00
|

# 30 Benjamin Tetteh

Karta - Benjamin Tetteh
45’
Přečíslení

Sparta šla do přečíslení 5 na 2, míč vedl Plavšić. Jenže ho pak až příliš pozdě přihrál Kangovi a jeho rána šla vedle.

44’
Dalekonosná střela

Zahrozili i hosté, pěknou ránou z dálky se prezentoval Havlík.

36’
A další šance

Nico Stanciu prověřil Daňka a ten jeho ránu vyrazil na tyč. Sparta teď jede!

35’
|

Hráč trefil tyčku

# 10 Nicolae Stanciu

sd
35’
Šance Chipciu

Hned po gólu to mohlo být o dva, po zasekávačce krásně střílel Chipciu, těsně vedle!

33’
GÓÓÓÓÓL

Jdeme do vedení a poprvé ve sparťanském dresu se prosazuje Benjamin Tetteh. Obrana Slovácka dvakrát odvrátila míč jen ke sparťanům, Plavšić ho pak předložil do vyložené pozice Tettehovi a je z toho branka!

32’
Benjamin Tetteh
# 30 | Útočník

1 : 0
background 32’
Tutovka Šurala

Konečně první velká šance. Plavšić nabídl míč Šuralovi, který byl sám před Daňkem a měl čas si vybrat, kam balón pošle. Trefil ale jen vybíhajícího brankáře...

26’

Z hranice vápna vystřelil Stanciu, dobrý pokus vyrazil na roh brankář Daněk.

21’

Hosté museli kvůli zranění stáhnout útočníka Kuchtu.

18’

Filip Kubala
#21
Jan Kuchta
Jan Kuchta
#7
18’
Náznak šance

Nějakou dobu se hra kouskovala kvůli několika ošetřováním. Pak se Stanciu pokoušel kolmicí nabídnout míč Chipciovi, přihrávka ale byla dlouhá.

16’
|

# 6 Stanislav Hofmann

Karta - Stanislav Hofmann
14’
Šural v zakončení

Šural se jako první sparťan pokusil změnit skóre, jeho střela z ostrého úhlu skončila v boční síti.

10’
Střela Slovácko

První střelu směrem na branku si zapisují hosté, zdálky to z první zkusil Daníček. Pálil ale daleko mimo.

7’
Zápas začal

Úvod zápasu zatím nenabídl žádnou zajímavou situaci, oba týmy se spíš oťukávají...

5’

Nástup

Obě mužstva už jsou na trávníku!

Za chvíli začínáme

Oba týmy už jsou zpátky v šatnách a za chvíli nastoupí na hřiště!

Soupeř

Slovácko má na kontě 3 body - v prvím kole podlehlo Bohemians, minulý týden ale porazilo Ostravu!

Sestava

Základní sestava Sparty je dnes stejná jako ve čtvrtečním utkání proti Spartaku Subotica.

Stoprocentní bilance

Sparta zatím v této sezóně drží stoprocentní bilanci, když nejdřív doma porazila Opavu a pak si odvezla všechny body z Jablonce.

Rozcvička

Sparťanští fotbalisté právě pomalu zakončují svou rozcvičku na hrací ploše!

Začátek přenosu

Hezký den, vítejte u online přenosu z utkání třetího kola FORTUNA:LIGY proti Slovácku. Duel začíná v 18:00!