Pavel Dvořák
#27
90’
Střela Sáčka

Hosté už jsou totálně pasivní, ale vstřelit jim branku se nám nedaří. Ve vápně Slovácka teĎ prošel s míčem Sáček a nakonec pálil bodlem, žádná velká práce pro Trmala.

86’
|

# 22 Srdjan Plavšić

Karta - Srdjan Plavšić
80’

Martin Graiciar
#6
Michal Trávník
#25
78’

#6
#25
78’

Tomáš Vasiljev
#7
Jan Navrátil
#10
75’
|

# 19 Lukáš Štetina

Karta - Lukáš Štetina
74’
|

# 19 Jan Kalabiška

Karta - Jan Kalabiška
73’
Tyčka!

Teď už bylo k brance opravdu blízko. Do odraženého míče se na hranici vápna z první opřel sáček, jeho prudká rána mířila do tyče.

68’

Lukáš Sadílek
#18
Milan Petržela
#11
66’
Dvě velké šance

Plavšić si krásně pohrál se soupeřem a díky koloběžce ho obešel. Pak vypálil z úhlu a donutil Trmala k dobrému zákroku. Po následném rohu chytil i hlavičku Tetteha.

63’
Hlavička Tetteh

Kanga centroval z přímého kopu, na hlavičku vyskočil Tetteh, ale mířil mimo.

59’
Serie rohů

Sparta teď má tlak, soupeře díky sérii rohových kopů zmáčkla. Žádná vyložená šance z toho neplynula.

55’

|

# 28 Vlastimil Daníček

Karta - Vlastimil Daníček
47’

Srdjan Plavšić
#22
Ondřej Zahustel
#28
45’

Střela Hložka

Tlak po rohovém kopu Sparty zakončil ranou nad branku Adam Hložek.

45’
Střela Kangy

Tetteh nabil proti noze Kangovi, který vystřelil těsně vedle.

40’
Další šance hostů

Nebezpečnou hlavičkou se teď prezentoval Havlík, naštěstí mířil nad branku.

38’

Benjamin Tetteh
#30
David Moberg Karlsson
#7
37’
|

# 27 Pavel Dvořák

Karta - Pavel Dvořák
33’
Prohráváme o dvě branky

Navrátil posunul míč doprava na Daníčka, který postupoval sám na Nitu a nakonec ho i prostřelil.

30’
Kozák znovu ve velké šanci

Nakopnutý míč propadl až ke Kozákovi, který byl ve vápně sám tváří v tvář Trmalovi. Snažil se brankáře Slovácka přehodit, ale překopl i branku.

25’
Další šance

Sparta si začíná vytvářet víc příležitostí. Zleva odcentroval Trávník, z první zakončil vedle Karlsson.

23’
Přihrávka Štetiny

Štetina teď zkusil dlouhou kolmou přihrávkou oslovit ve vápně soupeře Hložka, míč byl o dva kroky delší, než bylo potřeba.

22’
Gol z protiútoku

Hned z protiútoku po velké šanci si Sparta nepohlídala Jana Kalabišku. Ten dostal míč osamocený ve vápně, ještě si jednoho z obránců naznačenou střelou položil a pak poslal míč na Nitu.

19’
Jan Kalabiška
# 19

0 : 1
background 19’
První tutová šance

Obrovská příležitost Sparty! Kanga rozběhl po pravé straně Hanouska, ten nacentroval na přední tyč, kde číhal Kozák. Sparťanský kapitán hlavou míč poslal těsně vedle.

18’
Střela Kalabišky

Kalabiška pálil z otočky z hranice vápna, jeho pokus byl ale ztečovaný na roh. Ten sparťanská obrana odvrátila.

13’
Centr Karlssona

Karlsson z přímého kopu poslal povedený centr, nejblíže k hlavičce měl Zahustel. Míč ho ale o fous přelétl.

9’
Faul na Sáčka

Sparťani zakombinovali a poblíž vápna byl faulovaný Sáček. Následuje přímý kop...

8’
Petrželův centr

Petržela poprvé nebezpečně centroval, nenašel ale nikoho ze svých spoluhráčů.

1’

Za chvíli začínáme

Zápas začíná v 19:00 hodin!

Minulá sezona se Slováckem

V minulé sezoně jsme na podzim Slovácko doma porazili 1:0, na jaře jsme venku v divokém zápase prohráli 1:2.

Pozor na něj!

V základní sestavě Slovácka nastoupí Milan Petržela, který se do Slovácka vrátil dohrát svou bohatou kariéru.

Posily v sestavě

V základní sestavě nastupuje Michal Trávník a také Libor Kozák, který má dokonce kapitánskou pásku. Další posily - Krejčí, Lischka a Kozák jsou na lavičce.

Vítejte u prvního zápasu

Hezký den, sparťani, vítejte u textového přenosu z prvního utkání sezony 2019/2020. V Generali Areně hostíme Slovácko!