Co to teď příbramský fotbalista udělal, to zůstává rozum stát. Sáček držel míč, Voltr se na něj rozběhl a zezadu ho přejel. Jasná červená karta!

Červená karta

Radek Voltr #27
83’

Další šance!

Další obrovská šance Sparty. Plavšić se krásně uvolnil, předložil míč Tettehovi. Ten bez přípravy tvrdě vypálil, Boháč jeho pokus vyrazil a pak zlikvidoval i dorážku Hložka.

80’

GÓÓÓÓÓÓL

Penaltu si vzal opět na starost Guélor Kanga a opět ji suverénně proměnil. 3:0!

Gól - Guélor Kanga
80’

GÓL Z PENALTY

Guélor Kanga #9 | Záložník
79’

Další penalta

Tetteh využil chybu v hostující rozehrávce, Boháč ho zfauloval a je z toho další pokutový kop!

Emmanuel Antwi
Martin Zeman
78’

Střídání

Emmanuel Antwi #30
Martin Zeman #99
78’

Střídání

Martin Hašek
Michal Trávník
75’

Marko Alvir
67’

Střídání

Michal Škoda #11
Marko Alvir #77
Marko Alvir
67’

Střídání

Benjamin Tetteh
Libor Kozák
67’

Střídání

Benjamin Tetteh #30
Libor Kozák #
Radek Voltr
Pavel Hájek
62’

Střídání

Pavel Hájek #14
Radek Voltr
Pavel Hájek
62’

Střídání

59’

Sáčkova střela

Krejčí krásným dlouhým centrem přes šířku hřiště našel Sáčka, ten se rozběhl do vápna a zvládl i zakončit. Střela už to ale byla v pádu a mířila vedle.

56’

Šance Zemana

Protažený centr propadl na zadní tyč, kde číhal Martin Zeman. Ten se opřel do střely, ale branku netrefil.

53’

Kozák zpátky

Po dlouhém ošetřování je Libor Kozák zpátky ve hře.

51’

Střela Kozáka

Centr Plavšiće našel Kozáka, ten ale v záklonu hlavičkoval nad.

50’

Šance Alvira

Po rohovém kopu měl velkou šanci Alvir, které hlavičkoval těsně vedle.

47’

Kozák ošetřovaný

Libor Kozák při rohu odvrátil míč mimo vápno, pravděpodobně ale utržil ránu od soupeře a zůstává ležet na hřišti.

Začátek 2. poločasu

Právě začal druhý poločas. 45:00 | 2. poločas
Konec 1. poločasu

První poločas skončil. 45:00 | 1. poločas
42’

Příbram nedala penaltu!

Po rohovém kopu fauloval ve vápně Krejčí. K penaltě se postavil Zeman, Florin Nita ho ale vychytal!

39’

GÓÓÓÓÓÓL

K pokutovému kopu se postavil Kanga s lehkostí sobě vlastní ho proměnil. Vedeme o dva góly!

39’

Karta - David Šimek
38’

Žlutá karta

David Šimek #28
37’

VAR v akci

Šimek ve vápně podkopl Trávníka a rozhodčí po konzultaci s videem nařizuje pokutový kop.

Karta - Mihailo Cmiljanović
32’

Žlutá karta

Mihailo Cmiljanović #13
28’

GÓÓÓÓÓL

A z následného rohu je branka. Kanga posadil míč přesně na hlavu Costy, který o břevno uklidil míč do sítě!

Gól - Costa Nhamoinesu
28’

GÓL

Costa Nhamoinesu #26 | Obránce
27’

Centr Hanouska

Hanouskův centr proletěl pokutovým úzeí. Byl pěkný a prudký, jeden z obránců ho ale ztečoval mimo sparťanský dosah.

24’

Sáček vybojoval roh

Kanga dlouhým přízemní míčem rozběhl Sáčka, ten si obhodil soupeře a následně vybojoval roh...

19’

Příbram roh

Příbram rozehrála roh a odražený míč si před vápnem následně našel Rezek. Z první se do něj opřel, Florin Nita byl ale rychle na zemi a neměl problém.

11’

Costa málem zakončil

Trávník prohodil obloučkem míč do vápna na Costu, ten byl ale u míče později než Boháč.

2’

První šance!

Po faulu před vápnem se k přímému kopu postavil Kanga a kroutil míč do růžku. Boháč výborným zákrokem vyrazil.

Karta - Jaroslav Tregler
1’

Žlutá karta

Jaroslav Tregler #20
Začátek zápasu

Zápas právě začal. 00:00 | 1. poločas

Začínáme v 19:00

Na hřišti právě probíhá rozcvička, zápas začne v 19:00. Těšíte se? :)

Loni neoblíbený soupeř

V minulé sezoně jsme v obou zápasech s Příbramí ztratili body. Doma jsme remizovali 2:2, venku pak v posledním předvánočním kole 1:1...

V Příbrami bývalí sparťané

V dresu našeho dnešního soupeře nastupuje hned několik hráčů se zkušenostmi v rudém dresu. Jsou jimi Jan Rezek, Martin Zeman a také mladý Pavel Hájek, který k Julisce odešel ze Sparty teprve letos v létě.

Návrat Juliše

Poprvé od března 2018 je do zápasu Sparty připravený Lukáš Juliš. Kvůli zranění i hostování v Bohemce měl velkou pauzu, dnes je připraven mezi náhradníky.

Sestava

Sparťanská základní jedenáctka zůstává velmi podobná té, které nastoupila v Českých Budějovicích. Jedinou změnou je Michla Trávník, který na hřišti nahradí Martina Haška.

Začátek přenosu

Hezký den, vítejte u textového přenosu ze čtvrtého kola nové ligové sezony, v Generali Areně hostíme Příbram!