78’
Počet diváků

12157 GENERALI Arena | 26.10.2019 18:34:29
Další góóóóĺ

To to tam padá! Na rohový kop si skvěle naskočil Kaya a stejně jako před týdnem se prosadil.

71’

Benjamin Tetteh
#30
Libor Kozák
Libor Kozák
#18
71’

#30
Libor Kozák
Libor Kozák
#18
71’
Semih Kaya
# 2 | Obránce

4 : 0
Karta - Semih Kaya
background 71’
Další šance

Další závar v pokutovém území Bohemky zakončil ranou Kanga. Byla ale ztečovaná mimo.

70’

Jakub Nečas
Jakub Nečas
#10
Ibrahim Keita
#9
69’

Jakub Nečas
Jakub Nečas
#10
#9
69’
Tutovka Haška

Krásná akce Sparty! Vindheim nabídl míč do šance ve vápně Hložkovi, ten ještě přistrčil do lepší pozice Haškovi. Tomu střela ale dokonale nesedla a do branky neprošla.

67’

Andreas Vindheim
#32
David Moberg Karlsson
#7
62’

Junior Michael Ugwu
#29
Jakub Podaný
#39
61’

#29
#39
61’
Další šance Sparty

Karlsson poslal míč do vápna, tam ho Kozák prodloužil na Hložka, který si zpracoval a vypálil z otočky. Branku ale netrefil.

57’
Přímý kop

Po faulu Trávníka v nebezpečné pozici před vápnem rozehrával přímý kop Podaný. Branku ale minul.

55’
|

# 25 Michal Trávník

Karta - Michal Trávník
54’
GÓÓÓÓL

Jenže vzápětí už branka přeci jen přišla a tentokrát platila! Frýdek opět skvěle vybojoval míč na kraji hřiště, nacentroval na Kozáka, od kterého se míč odrazil na Haška. Bývalý Bohemák vypálil z nějakých pětadvaceti metrů a kroucený míč zapadl přesně do růžku branky. Nádherná trefa a 3:0!

53’

Neuznaná branka

Škoda, málem to bylo o tři góly. Frýdek vypíchl míč Krchovi, tím ho přistrčil na Kozáka, který v pádu nemohl sám před brankou zakončit, ale balon posunul zpět na Frýdka. Sparťanský kapitán zakončil, rozhodčí ale po konzultaci s videem branku kvůli ofsajdu Kozáka odvolal.

51’

2 : 0
45:00
|

# 4 Josef Jindřišek

Karta - Josef Jindřišek
45’
GÓÓÓÓÓL

Skvělá práce Adama Hložka! Tomu poslal dlouhý centr do středu hřiště Martin Frýdek, Hložek si dobře zpracoval a vydal se do vápna Bohemky. Tam se mu nabídl úplně volný Kanga, kterému Hložek předal míč a ghanský záložník bez potíží zvýšil!

31’

Dvojitá šance Klokanů

Teď je velké štěstí, že se neměnilo skóre! Nejdřív Vaníček zprava centroval a Sáček na zadní tyči napálil míč hlavou do vlastní brankové konstrukce! Vzápětí se míč znovu dostal k Vaníčkovi a jeho další ostrý centr mířil na hlavu Hůlky. Jeho střelecký pokus znovu zneškodnil Heča.

26’
Vodhánělova šance

Jan Vodháněl si vzal míč na půlce půlky a vyrazil s ním do sparťanského vápna středem. Nikdo ho v jeho cestě příliš nenapadal, Vodháněl si tedy mohl přichystat balon i na střelu a nebezpečně vypálit. Heča skvěle vyrazil!

23’
Centr Hložka

Kanga dlouhým pasem pěkně našel Hložka, který byl na levé straně rozběhnutý. Jeho centr Klokani zblokovali na roh. Z něj jsme nic nevytěžili...

20’
Šance Kozáka

Další šance po ose Frýdek-Kozák. Tentokrát ale levý bek centr o fous přetáhl, Kozák tak hlavičkoval v záklonu a branku přestřelil.

10’
Sparta je aktivní

Vstřelená branka Spartu nastartovala a dál se drží na míče a dominuje zápasu. Na příští velkou šanci čekáme!

7’
Góóól

Sparta ale odpověděl nejlépe, jak jde. Frýdek utekl s míčem po levé straně, nacentroval do vápna a míč přistál přesně na levačce Libora Kozáka. Ten balon neomylně přesměroval do branky a dostal nás do vedení.

4’

První šance pro Klokany

Hosté začali lépe a měli první šanci zápasu. Nedůrazu při odkopu míč z vápna v podání sparťanské obrany málem využil Hůlka. Jeho střelu přes hlavu vytlačil Heča na roh.

3’
Zápas začal

Utkání začalo, Sparta v prvním poločase hraje s naším kotlem v zádech.

1’

Nástup

Oba týmy za zvuků sparťanské hymny nastoupily na hřiště, zápas za chvíli začne!

Audiokomentář

Zápas můžete sledovat i prostřednictvím audiokomentáře na adrese live.sparta.cz!

Rozcvičky

Za malou chvíli začnou rozcvičky obou týmů, zápas vypukne v 17:00!

Sestava

Do základní sestavy se místo vykartovaného Plavšiće vrací David Moberg Karlsson. Jinak je základní jedenáctka stejná jako v minulém utkání s Teplicemi.

Začátek přenosu

Hezký den, vítejte u textového přenosu ze zápasu Sparta proti Bohemians. Utkání se hraje v rámci 14. kola FORTUNA:LIGY!