Adam Hložek
Adam Hložek
#20
90’

Po centru Dočkala z přímého kopu hlavičkoval ve vápně Krejčí, míč letěl nad branku.

86’

Obrovská šance Tetteha. Po krásné akci Sparty se do zakončení po centru zprava dostal Tetteh. Míč si ve vápně připravil, pak ale pálil nad branku.

80’

Střídání

David Buchta
#9
Rudolf Reiter
#77
78’

Střídání

Tomáš Smola
Tomáš Smola
#13
Ondřej Šašinka
#31
78’

Střídání

Milan Baroš
Milan Baroš
#27
Jiří Fleišman
#25
73’

Hložek zkusil vypálit ze střední vzdálenosti, neměl ale pozici dobře připravenou, míč mu sjel a skončil nad brankou.

73’
|

Žlutá karta

# 24 Václav Procházka

Karta - Václav Procházka
69’

Střídání

Michal Trávník
#25
David Moberg Karlsson
#7
64’

Střídání

Benjamin Tetteh
#30
Libor Kozák
Libor Kozák
#18
64’

Kope Kuzmanović.

62’
|

Žlutá karta

# 10 Bořek Dočkal

Karta - Bořek Dočkal
60’
|

Žlutá karta

60’
Penalta?

Zdá se, že by Baník mohl kopat pokutový kop. Dočkal ve vápně srazil soupeře a sudí to teď řeší u videa.

60’

Po přímém kopu hlavičkoval před Hečou Stronati, nebylo to ale nikterak nebezpečné, golman v pohodě ukryl míč do rukavic.

55’
|

Žlutá karta

# 11 Nemanja Kuzmanović

51’

Střídání

Matěj Hanousek
#15
Martin Frýdek
#17
46’

Karta - Adam Jánoš
45’

TeĎ zase šance na druhé straně. Po stadnardce byl před Hečou ve vápně Stronati, míč mu ale skákal a nechal si ho ukopnout.

39’

Tutovka Krejčího. Po přízemní přihrávce zleva do vápna zakončoval z hranice malého vápna před Laštůvkou, ten ale jeho pokus reflexivně lapil.

37’
A vedeme o dva

Sparta strhává zápas jednoznačně na svou stranu. Karlsson poslal míč z přímého kopu za obranu Baníku, která se asi pokoušel o ofsajdovou past, jenže ta hrubě nevyšla. Za obránci zůstal úplně sám Kozák a pro něho už pak nebylo složité uklidit míč za Laštůvku.

33’

# 18 Libor Kozák

27’
|

Žlutá karta

# 16 Jan Laštůvka

Karta - Jan Laštůvka
26’
Adam Hložek
# 20 | Útočník

2 : 1
Karta - Adam Hložek
background 25’
Dvougólový Hložek

Tak to byla velká smršť. Nejdřív jsme kopali přímý kop, Dočkal centroval před branku, Laštůvka vyrazil jen před sebe, odkud krásnou střelou zakončil Hložek. Vyrovnáno. Hned po rozehrávce utekl hostům po křídel Karlsson, odcentroval, ve vápně si na míč vyskočil Hložek a ten zase zapadl do sítě!

25’

Karta - Rudolf Reiter
23’

Hosté hezky rozehráli roh, přenesli hru na druhou stranu a z hranice vápna vypálil Fleišman. Branku ale netrefil.

21’

Od inkasovaného branku se hra moc nepohnula. Sparta víc drží míč, do vápna soupeře se ale nedostává, Baník se snaží hrozit rychlými brejky, větší šanci si ale také nevypracoval.

19’
Baník jde do vedení

Bohužel, v dnešním zápase dostáváme branku jako první. Po zaváhání sparťanských stoperů se až do snadného zakončení přímo před Hečou dostal Potočný. Domácí gólman si sice na míč sáhl, ale první brance Potočného v dresu Baníku nezabránil.

8’
Roman Potočný
# 33

0 : 1
Karta - Roman Potočný
background 8’

Dočkal vybojoval poblíž vápna Baníku míč, předal Kozákovi. Ten získal pro Spartu, který skončil střelou Kangy ze střední vzdálenosti.

2’
Začátek zápasu

Zápas právě začal 00:00 | 1. poločas
Jedna změna v sestavě

Jedinou změnou v sestavě je návrat Adama Hložka, který proti Liberci odpočíval. Chybí naopak lehce zraněný VIndheim.

Začátek přenosu

Hezký den, vítejte u textového přenosu ze zápasu druhého kola nadstavbové skupiny, Sparta hostí Baník Ostrava.