FORTUNA:LIGA, 4. kolo
3 : 1
FC Zlín, a. s.
  • 50’ Adam Hložek Hložek
  • 88’ Petr Jiráček Jiráček (VG)
  • 90’ Lukáš Juliš Juliš
  • 19’ Youba Drame Drame
  • yellow 3
90’

Sparta poráží Zlín 3:1 a je nadále v čele FORTUNA:LIGY!

90’

3 : 1

Jan Fortelný
#4
Bořek Dočkal
#10
90’
GOOOOOL!

Hložek parádní přihrávkou z pravé strany našel na malém vápně Juliše, který za obráncem uklidil míč do sítě!

90’

Pět minut navíc.

90’

Jakub Janetzký
#68
Youba Drame
Youba Drame
#11
89’
Petr Jiráček
# 8

2 : 1
Karta - Petr Jiráček
background 88’
GOOOOOL!

Neuvěřitelná situace! Dočkalovu penaltu Dostál dokázal vyrazit, míč doběhl Trávník a poslal balon zpět do ohně. Tam si jej srazil do vlastní sítě Jiráček.

88’
|

# 26 Václav Procházka

Karta - Václav Procházka
87’
Penalta pro Spartu!

Ano! Sudí píská pokutový kop pro nás!

87’
Penalta pro Spartu?

Sudí zkoumá situaci ve vápně Zlína.

86’
|

Hráč trefil tyčku

# 39 Lukáš Juliš

sd
77’

Trávník skvělou přihrávkou od brankové čáry našel na malém vápně Juliše, který míč napálil do břevna! To je škoda!

77’

Martin Minčev
#11
Matěj Hanousek
#15
75’

Michal Trávník
#25
Filip Souček
#6
75’

Sparta je jednoznačně aktivnějším týmem po většinu druhé půle. Zlín se brání a čeká na brejky. Zatím se brání úspěšně, ale nic netrvá věčně...

71’
|

# 6 Filip Souček

Karta - Filip Souček
67’

David Moberg Karlsson
#7
Dominik Plechatý
#5
60’

Dočkal zkusil technicky zakroutit přímák do sítě. Bohužel ale netrefil pravou šibenici.

55’
Tlak Sparty

Sparta má po gólu velký tlak! Hanouskovu šanci vyrazil Dostál. Následně o chvíli později Dočkal nedokázal lépe usměrnit míč za vyběhnutého brankáře.

53’

GOOOOOL!

A je vyrovnáno! Bořek Dočkal si stoupnul ke standardce po červené kartě Jawa. Poslal ostrý míč do vápna, který obránci nedokázali odklidit a pohotový Hložan napálil balon do sítě.

50’
|

Druhá žlutá karta

# 10 Lamin Jawo
Ico

Karta - Lamin Jawo
49’
Šance Zlína

Uf... Dramé poslal skvělý centr na Poznara do středu naší obrany. Zlínský útočník mohl jít sám na branku, unáhlil se ale a rychle vystřelil. S jeho pokusem si připravený Heča poradil.

47’

0 : 1
45:00
Nastavení

Jedna minuta navíc.

45’

Hanousek pláchl po levé straně a centroval do vápna do míst, kde byla dvojice Juliš a Krejčí. Laco se dostal k hlavičce, bohužel ani ta neskončila v síti.

45’

V utkání proti Karviné měla Sparta smrtící poslední pětiminutovku poločasu. Snad to vyjde i tentokrát!

41’

Hložek získal balon mezi zlínskými obránci a vypálil. Bohužel mu střela nesedla a letěla hodně nad bránu.

34’
Šance Sparty

Po skvělém centru Krejčího z pravé strany ve vápně Dočkal nechal míč Julišovi. Jeho přízemní střela těsně minula pravou tyč branky Zlína.

31’
|

# 13 David Lischka

Karta - David Lischka
23’
Youba Drame
# 11

0 : 1
Karta - Youba Drame
background 19’
Gól Zlína

Náš soupeř jde do vedení. Dramé vypálil z dálky a jeho křížna střela skončila v levé šibenici.

19’
|

# 88 Tomáš Poznar

Karta - Tomáš Poznar
18’

Juliš se skvěle uvolnil a z pravé strany centroval do vápna na Hložka, ten pohotově zakončil hlavou, ovšem ani tentokrát nepřekonal Dostála.

16’

Dočkal centroval ze standardky do vápna. K míči se dostal Čelůstka, který ovšem nedokázal zakončit ideálně a vysoký balon si našel gólman.

9’
První šance Sparty

Juliš skvělým centrem z levé strany našel kapitána, Bořek na nic nečekal a napálil míč na bránu. Dostál ovšem dokázal zasáhnout a balon vytěsnit mimo tři tyče.

8’

Milan Heča vyběhl hodně daleko za své branky a odkopl míč na začátku rodící se šance Zlína.

6’
|

3’

Utkání proti Zlínu začalo! SPARTA DO TOHO!

0’

Výkop v 18:00

Utkání začne v Generali Česká pojišťovna Areně už za 15 minut!

Bilance

Sparta porazila Zlín dvanáctkrát z 15 domácích ligových zápasů. Naposledy ale utkání skončilo 2:2.

Hezký den, sparťani! Vítejte u on-line přenosu z druhého domácího zápasu sezony! Naším soupeřem ve 4. kole FORTUNA:LIGY bude FC Fastav Zlín.