# 21 Josef Hnaníček

Karta - Josef Hnaníček
65’
Střela Karlssona

David Karlsson teď zkusil bez přípravy vypálit levačkou zpoza vápna, nebylo to ale správné rozhodnutí, míč letěl nad branku.

64’

#30
Václav Drchal
#24
62’

#30
#24
62’
Žlutá pro Kangu?

Sudí Zelinka, který celý zápas nechává zápasu poměrně volný metr, se teď rozhodl dát žlutou kartu Kangovi za to, že rozehrál přímý kop dřív, než pískl. Podivné? Ano...

59’
|

# 9 Guélor Kanga

Karta - Guélor Kanga
59’

Srdjan Plavšić
#22
Martin Hašek
#21
57’

#22
#21
57’
Lob Haška

Hašek měl s míčem trochu času před vápnem a všiml si povyběhnutého Rakovana. Zkusil míč tedy přelobovat, branku ale přestřelil.

47’

0 : 0
45:00
Další šance

Sparta soupeře jasně přehrává, na gól ale čekáme. Centr zprava teď přelétl celé vápno, nikým netečovaný. Drchalovi přitom chyběl kousek, aby ho uklidil.

43’
Střela Hložka

Adam Hložek si před vápnem přichystal střelu, nakonec míč levačkou poslal znovu těsně vedle branky.

39’
|

# 77 Vaktang Čanturšvili

Karta - Vaktang Čanturšvili
36’
Další střela Zlína

Teď zpoza vápna zkusil překvapivou střelu Hnaníček. Míč šel po zemi, Nita ho vyrazil na další roh, z něj Zlín nic nevytěžil.

36’
Železníkův brejk

Po ztrátě míče ve vápně Zlína se hosté vydali do rychlého brejku, který táhl Železník. Toho naštěstí ve vápně křižoval Costa a jeho střelu zblokoval na roh.

35’
Šance Sparty!

Kanga si složitě ve vápně našel prostor pro odcentrování před branku, tam hlavičkoval Drchal ,ale jeho pokus byl zblokovaný. Následně se míč odrazil k Hložkovi, který prudce vypálil vedle branky.

32’
Šance Zlína

Poprvé se osmělili také hosté, z těžké pozice zakončil Železník, míč ale po jeho hlavičce skončil vedle.

25’
Střela Sáčka

Michal Sáček povedenou střelou protáhl Rakovana, který rukavicí vyrazil míč mířící do růžku branky.

18’
Krásný míč od Haška

Martin Hašek krásným pasem rozběhl na levé straně Karlssona, ten se snažil odcentrovat z první, ale míč mu trochu překážel a centr se nepovedl.

17’
Faul Štetiny

Lukáš Štetina na polovině hřiště tvrdě zastavil Jiráčka, obejde se to bez karetního napomenutí.

12’
Kangova akce

Sparta má navrch a teď se to mohlo projevit golově. Kanga krásnou milimetrovou přihrávkou přenesl hru na levou stranu hřiště, kde z první centroval Karlsson. Ve vápně si ale neudělal dostatečný prostor Drchal...

8’
Sám Sáček kopal

Právě faulovaný Michal Sáček se opřel do míče. Pokus to nebyl špatný, nicméně trefil jenom mantinel za brankou.

3’
Faul na Sáčka

Po faulu na Sáčka kopeme přímý kop z rohu vápna!

2’

Nástup

Oba týmy za zvuku sparťanské hymny nastoupili na hřiště a za pár okamžiků utkání vypukne!

Rozcvička

Na hřišti právě probíhá rozcvička obou týmů, utkání začíná v 18:00!

Umí na Spartu

Zlín přijíždí na Letnou v pozic outsidera, ale může to být zrádné. Z posledních šesti zápasů se Spartou totiž Valaši prohráli jen jedinkrát.

Změny v sestavě

V naší základní sestavě je několik změn oproti základní sestavě. V brance nastupuje Florin Nita, na pozici pravého obránce Ondřej Zahustel, ve středu hřiště Martin Hašek a v útoku dostává šanci od začátku Václav Drchal.

Start přenosu

Dobrý den, vítejte u textového přenosu z utkání FORTUNA:LIGY! Sparta tentokrát v pondělní dohrávce přivítá Fastav Zlín!