#4
#7
63’
Velká šance Sparty

Sparťani se hnali do protiútoku a soupeře přečíslili. Hložek měl na levé straně dost prostoru, aby se rozběhl, dal si kličku dovnitř a ve vápně vystřelil. Prudkou ránu mu vyrazil Nguyen. Následně se k míč ještě dostal Karlsson, jeho pokus z dvaceti metrů nemířil na branku.

52’
|

Žlutá karta

# 28 Murphy Dorley

Karta - Murphy Dorley
51’

Tutovka Liberce

Liberec teď měl obrovskou šanci na vyrovnání, tohle neproměnit, to se jen tak nevidí. Míč propadl do pokutového území na Hybše, ten byl úplně sám a u druhé tyče byl navíc volný Kozák. Jenže přihrávka se Hybšovi nepovedla a míč skončil v zámezí.

45’
Další Haškův pokus

Další pokus Martin Haška! V pokutovém území se dostal k míči, připravil si ho na střelu levačkou a znovu to zkusil technicky na zadní tyč. I tentokrát balon skončil kousek vedle tyče.

36’
Střela Haška

Sáček skvěle odstavil soupeře a uvolnil tak prostor na střelu Haškovi. Ten zkusil technickou ránu nártem, míč ale skončil nad brankou.

28’
|

Žlutá karta

# 24 Michal Fukala

Karta - Michal Fukala
25’
|

Žlutá karta

# 9 Libor Kozák

Karta - Libor Kozák
23’
|

Žlutá karta

# 6 Tomáš Malinský

Karta - Tomáš Malinský
21’
Střela Karlsson

Karlsson dostal míč na pravou stranu a zkusil obstřelil Nguyena. Bohužel míč šel těsně vedle tyče. Dobrý pokus!

12’
GÓÓÓÓÓÓÓL

Rychlá branka Sparty! Hložkovi se nepovdl přímý kop, míč se odrazil k Haškovi a ten zkusil další střelu. Tu Nguyen vyrazil před sebe a Costa dorazil už snadno!

6’
Costa Nhamoinesu
# 26 | Obránce

1 : 0
Karta - Costa Nhamoinesu
background 5’
Začátek zápasu

Utkání právě začalo, Sparta v prvním poločase bude útočit proti svému kotli.

0’

Zápas právě začal 00:00 | 1. poločas
Zápas začíná ve 20:00

Zápase začne za 15 minut, v tuto chvíli se hráči Sparty ještě rozcvičují!

Nad Libercem zatím dvě výhry

S Libercem jsme obě dvě utkání v základní části zvládli, na podzim doma 4:1, na jaře venku 1:0.

Sestava

Sestava zůstává stejná jako v minulém zápase. Po zdravotních problémech jsou na lavičce k dispozici Štetina a Tetteh. Guélor Kanga porušil klubová pravidla a je z tohoto utkání sportovním vedením Sparty suspendován.

Začátek přenosu

Hezký den, začíná utkání druhého kola nadstavbové skupiny o titul! Sparta hostí Liberec a v případě vítězství si potvrdí třetí místo v tabulce této sezóny.