63’

Střídání

52’

Velká šance Sparty

Sparťani se hnali do protiútoku a soupeře přečíslili. Hložek měl na levé straně dost prostoru, aby se rozběhl, dal si kličku dovnitř a ve vápně vystřelil. Prudkou ránu mu vyrazil Nguyen. Následně se k míč ještě dostal Karlsson, jeho pokus z dvaceti metrů nemířil na branku.

Karta - Murphy Dorley
51’

Žlutá karta

Murphy Dorley #28
Začátek 2. poločasu

Právě začal druhý poločas. 45:00 | 2. poločas
Konec 1. poločasu

První poločas skončil. 45:00 | 1. poločas
45’

Tutovka Liberce

Liberec teď měl obrovskou šanci na vyrovnání, tohle neproměnit, to se jen tak nevidí. Míč propadl do pokutového území na Hybše, ten byl úplně sám a u druhé tyče byl navíc volný Kozák. Jenže přihrávka se Hybšovi nepovedla a míč skončil v zámezí.

36’

Další Haškův pokus

Další pokus Martin Haška! V pokutovém území se dostal k míči, připravil si ho na střelu levačkou a znovu to zkusil technicky na zadní tyč. I tentokrát balon skončil kousek vedle tyče.

28’

Střela Haška

Sáček skvěle odstavil soupeře a uvolnil tak prostor na střelu Haškovi. Ten zkusil technickou ránu nártem, míč ale skončil nad brankou.

Karta - Michal Fukala
25’

Žlutá karta

Karta - Libor Kozák
23’

Žlutá karta

Libor Kozák #9
Karta - Tomáš Malinský
21’

Žlutá karta

12’

Střela Karlsson

Karlsson dostal míč na pravou stranu a zkusil obstřelil Nguyena. Bohužel míč šel těsně vedle tyče. Dobrý pokus!

6’

GÓÓÓÓÓÓÓL

Rychlá branka Sparty! Hložkovi se nepovdl přímý kop, míč se odrazil k Haškovi a ten zkusil další střelu. Tu Nguyen vyrazil před sebe a Costa dorazil už snadno!

Gól - Costa Nhamoinesu
5’

GÓL

Costa Nhamoinesu #26 | Obránce
0’

Začátek zápasu

Utkání právě začalo, Sparta v prvním poločase bude útočit proti svému kotli.

Zápas právě začal. 00:00 | 1. poločas

Zápas začíná ve 20:00

Zápase začne za 15 minut, v tuto chvíli se hráči Sparty ještě rozcvičují!

Nad Libercem zatím dvě výhry

S Libercem jsme obě dvě utkání v základní části zvládli, na podzim doma 4:1, na jaře venku 1:0.

Sestava

Sestava zůstává stejná jako v minulém zápase. Po zdravotních problémech jsou na lavičce k dispozici Štetina a Tetteh. Guélor Kanga porušil klubová pravidla a je z tohoto utkání sportovním vedením Sparty suspendován.

Začátek přenosu

Hezký den, začíná utkání druhého kola nadstavbové skupiny o titul! Sparta hostí Liberec a v případě vítězství si potvrdí třetí místo v tabulce této sezóny.