4 : 1
Karta - Benjamin Tetteh
background 90’
Skvělý Heča

Milan Heča si zase připisuje skvělý zákrok v závěru zápasu. Sám na hranici malého vápna pálil jeden z libereckých, sparťanský gólman sklepl betony a míč vyrazil.

90’

Kristian Michal
#28
Jakub Hromada
#25
78’

Michal Fukala
#24
Alexandru Baluta
#14
78’

Adam Hložek
Adam Hložek
#20
David Moberg Karlsson
#7
76’

Adam Karabec
#36
Guélor Kanga
#9
76’
Góóóól

Přímý kop rozehrál do vápna Trávník, a byť podklouzl, to povedený centr. Míč se dostal ke Krejčímu, který ho hlavou trkl do branky, s pomocí Nguyena skončil balon za čarou. Vedeme o dva!

75’

Karta - Jakub Hromada
74’

V zajímavé pozici se objevil Tetteh, pálil ale z úhlu mimo branku.

70’

Imad Rondić
Imad Rondić
#19
Tomás Malinský
#6
65’

Michal Trávník
#25
Bořek Dočkal
#10
63’

#30
Libor Kozák
Libor Kozák
#18
63’

V utkání do na hřišti dost jiskří, žádné velké šance ale k vidění zatím nejsou.

59’

Michal Beran
#22
Akhmed Alibekov
#15
57’

Martin Zeman
#8
Jakub Pešek
Jakub Pešek
#10
57’

Hosté teď trochu přitlačili Spartu sérií standardních situací, zatím ale naše obrana drží.

54’
|

# 14 Alexandru Baluta

Karta - Alexandru Baluta
52’
|

# 6 Tomás Malinský

Karta - Tomás Malinský
51’

2 : 1
45:00

Frýdek ve vápně vypálil, jeho pokus vyrazil Nguyen jen ke své druhé tyči, kde byl připravený Sáček. Ten v pádu zakončil a vrátil Spartě vedení.

43’
Michal Sáček
# 16 | Záložník
Asistence: Martin Frýdek

2 : 1
Karta - Michal Sáček
background 43’

Co předvádí Dávid Hancko, to je neskutečné. Teď s míčem vysprintoval na polovinu soupeře, přes Dočkala dostal míč k Frýdkovi a ten posílal skrz vápna ostrý centr, Hancko plachtil vzduchem marně! Velká škoda.

35’

Kanga zkusil rychlou odpověď, z hranice vápna mu střelu ale vyrazil Nguyen.

32’
Vlastňák

Bohužel, je vyrovnáno. Karafiát přenesl hru na pravou stranu hřiště, odsud centroval do vápna Pešek a Frýdek už nezbrzdil svůj pohyb a nasměroval míč do branky.

29’
Martin Frýdek
# 17 | Obránce

1 : 1
Karta - Martin Frýdek
background 29’

Vindheim tedy už zůstane mimo hru, nahradí ho Frýdek. Karlsson se tak přesunul na pravou stranu hřiště.

26’

#17
Andreas Vindheim
#32
26’

A zase hrozba hostů, po kombinaci pálil ve vápně Hromada, mimo branku. Na trávníku zůstává sedět Vindheim, který si odnesl zraněný ze souboje před přibližně pěti minutami. Uvidíme, jestli bude pokračovat ve hře.

24’

Krejčí vybojoval míč hlavou pro Dočkala a ten se hnal do brejku. Počkal si na náběh Karlssona, předal mu míč a Švéd vystřelil. Nebyla to ale těžká práce pro Nguyena.

20’

Liberec to zkusil střelou Alibekova, ten ale mířil nad.

16’
Dávid Hancko
# 33 | Obránce

1 : 0
Karta - Dávid Hancko
background 10’
Góóóól

Rohový kop rozehrál Dočkal přesně na hlavu Hancka, který nedal Nguyenovi šanci!

10’

Kalrsson se uvolnil před hranicí šestnáctky a vypálil, jeho pokus byl ztečovaný na roh.

9’

Teď to zkusil taky Slovan. Baluta dostal dost prostoru na levé straně hřiště a vypálil z rohu vápna. Jeho kroucenou střelu vytáhl Milan Heča.

7’
První velká šance!

Sparta měla první velkou příležitost zápasu! Po levé straně si naběhl Hanousek a nabízel do vápna hezký centr, jenže ho nenašel nikdo z libereckých. Následně ale balon ve vápně soupeře vybojoval Sáček a v pádu vystřelil. Jeho pokus vytáhl brankář Nguyen.

4’

Zápas začíná v 17:30, v přímém přenosu ho můžete sledovat na live.sparta.cz

Liberec zatím dvakrát vítězný

Slovan Liberec nás zatím v aktuální sezoně dvakrát porazil, ještě dvakrát se s ním ale utkáme. Kromě dneška to bude i 1. července ve finále MOL Cupu.

Bez Hložka

Poprvé v rámci nabité jarní série zápasů dostal odpočinout Adam Hložek, který je jen na lavici. Na křídlech tak nastupují Karlsson a VIndheim.

Začátek přenosu

Hezký den, vítejte u textového přenosu z prvního zápasu nadstavbové skupiny o titul, na Letné se utkáme se Slovanem Liberec.