Jan Kovařík
#19
90’
Karlsson dává naději

Tři minuty před koncem po centru zprava se ve skrumáži ve vápně nejlépe zorientoval Karlsson a dostal míč s přispěním teče za Hrušku.

87’

Karta - Ladislav Krejčí
83’

Střídání

Libor Kozák
Libor Kozák
#18
Bořek Dočkal
#10
82’

Střídání

Martin Frýdek
#17
Adam Hložek
Adam Hložek
#20
82’
|

Žlutá karta

# 26 Costa Nhamoinesu

Karta - Costa Nhamoinesu
81’

Střídání

Jan Kopic
Jan Kopic
#10
Joel Ngandu Kayamba
#5
77’

Střídání

Tomáš Chorý
Tomáš Chorý
#18
Jean-David Beauguel
#9
72’
Fantastický Hložek

Adam Hložek teď nádherně v plném běhu prošel mezi několika Viktoriány a všechno to vyústilo střelou Vindheima z úhlu. Ta byla zblokovaná a následný roh nepřinesl nic zajímavého.

69’
Střela Dočkala

Costa hezky přečetl plzeňskou rozehrávku a pak přiťukl míč Hložkovi. Ten přes Tetteha předal Dočkalovi, který vypálil. Jenže jeho pokus zblokovali hostující hráči.

67’

Střídání

#7
Michal Sáček
#16
64’
Hanckův pokus

Následně mohl Hancko udeřit na druhé straně. Po hezké kombinaci nakrátko zakončil z hranice vápna, mířil vedle branky.

58’
Kayamba břevno

Hancko za sebe pustil padající míč, k tomu se dostal Kayamba a z ostrého úhlu napálil břevno.

57’
Plzeň vede o dva

Bohužel, ani nástup do druhého poločasu není podle našich představ. Vindheim vykopával míč z vápna, jenže ho poslal přesně na kopačky Beauguela, který nechytatelnou dělovkou pod břevno překonal Heču.

52’

Karta - Radim Řezník
49’
Hejdova hlavička

Po rohu zůstal v pokutovém území Hejda a ve druhém sledu k němu přišel centr. Hlavičkoval ale slabě a do Heči.

47’

Další velká šance

Další Dočkalův roh a další velká šance. Tentokrát před prostředkem branky hlavičkoval Krejčí, mířil ale přesně do místa, kde byl připravený Hruška.

44’
Nebezpečný roh

Sparta měla sérii zajímavých centrů do vápna, která vyvrcholila rohovým kopem Dočkala. Ten posadil míč na hlavu Štetiny, který těsně přestřelil branku.

42’
Střela Vindheima

Teď bylo k vyrovnání hodně blízko. Hložek ve vápně přistrčil míč nabíhajícímu Vindheimovi, který vypálil těsně vedle zadní tyče Hruškovy branky.

39’
|

Žlutá karta

# 8 David Limberský

Karta - David Limberský
38’
Šance Kayamby

Krásný centr zleva poslal do vápna Čermák, Kayamba zakončil na zadní tyči z první, trefil jen boční síť.

38’
Plzeň ve vedení

Bohužel, je to soupeř, kdo jde do vedení. Kalvach dostal hodně místa na středu hřiště, potáhl si míč a následně vystřelil skákavý pokus na branku. Heča na míč, který zapadl k tyči, nedosáhl.

27’
Lukáš Kalvach
# 23

0 : 1
Karta - Lukáš Kalvach
background 26’
Vindheim v akci

Andreas se zprava snažil nacpat míč do vápna, ten byl ale zblokovaný. Sparta teď obléhá plzeňskou branku.

24’
|

Žlutá karta

# 23 Lukáš Kalvach

23’
Heča zachránil

Další obrovská šance na straně Plzně. Opět šlo o akci zleva, kdy Kovařík centroval do vápna a Čermák zakončil sám před Hečou, tentokrát přesně na branku. Sparťanský brankář byl ale bleskově na zemi a míč lapil.

17’
Sparta tlačí

Teď bylo několikrát blízko k brance. Nejdřív pálil zblokovaně Kanga, stejný hráč pak centroval zprava, další centr letěl do vápna zleva... nic se ale neujalo.

14’
Velká šance Čermáka

Sparťanská obrana teď pustila s míčem po levé straně Kovaříka a ten ho nabídl do vápna Čermákovi. Střela bývalého sparťana mířila z první nad branku.

12’
První minuty za námi

První minuty zápasu proti Viktorii Plzeň před prázdným stadionem jsou za námi. Na obou stranách byl k vidění jeden závar, ale ani Beaguel, ani Tetteh to nevyřešili.