Ondřej Zahustel
#28
78’
Střela Karlssona

Potlesk tribun teď sklidil Karlsson, který si ze tří hráčů Jablonce udělal slalomové tyčky a své sólo zakončil střelou z úhlu. Ta šla těsně nad.

71’

Tomáš Pilík
Tomáš Pilík
#16
Tomáš Hübschman
#3
65’

Tomáš Pilík
Tomáš Pilík
#16
#3
65’

Eldar Ćivić
Eldar Ćivić
#4
Benjamin Tetteh
#30
65’
Přerušen zápas

Zápas je teď kvůli dýmu z pyrotechniky sudím přerušen.

60’
GÓÓÓÓÓL

Eldar ćivić byl na hřišti chvilku a hned se podepsal pod druhý gól Sparty. Na levé straně obešel dva protihráče a nacentroval na přední tyč. Tam z první zakončil Hložek, ke kterému se míč po zákroku Hanuše odrazil zpět. Hložek následně dal míč pod sebe na střed malého vápna, kde číhal Zahustel a poslal balon do sítě!

58’

#30
56’
Šance Tetteha

Zprava teď přesně centroval Zahustel, ve vápně se k zakončení dostal Tetteh, míč byl ale zblokovaný na roh.

48’
Střela Kangy

Sparta se tlačila do první šance druhého poločasu, Tetteh na hraně vápna přiťukl Kangovi a ten střílel mimo.

47’

1 : 0
45:00
|

# 9 Guélor Kanga

Karta - Guélor Kanga
45’
Hovorka VEN!

David Hovorka fauloval unikajícího Tetteha, který sice neupadl a ponechanou výhodu zakončil střelou, ale rozhodčí se následně k faulu vrátil a Hovorkovi udělil červenou kartu!

40’
|

Červená karta

# 2 David Hovorka

Karta - David Hovorka
40’
Šance Doležala

Jablonec znovu pohrozil, po přízemním centru zprava vápna ve skluzu proletěl Doležal, chyběl kousek, aby míč trefil!

24’
Kubistova šance

Teď z rohu zahrozili také hosté. Centr našel před brankou hlavičkujícího Kubistu, jeho hlavička ale skončila mimo branku.

17’
GÓÓÓÓĹ

Ze třetí šance už je gól. Znovu to začalo rohovým kopem, Kanga ho poslal na zadní tyč, kde byl tentokrát připravený Štetina. Jeho první hlavičku ještě Hanuš vytáhnul, následnou druhou střelu, kterou Štetina vyslal pravačkou, už ale Hanuš nelapil.

13’

Frýdkův pokus

Šestá minuta přinesla další zajímavý pokus. Zahustel vyvezl míč do středu hřiště, připravil ho Frýdkovi a ten vypálil ze střední vzdálenosti. Přízemní střela skončila těsně vedle tyče.

6’
Dobrý roh!

Karlsson posadil míč na hlavu Radakoviće, který číhal na zadní tyči. Jeho pokus ale zlikvidoval Hanuše, který se rychle přesunul.

3’
První roh

Tetteh byl u postranní čáry u míče, jeho centr byl zblokovaný na roh.

2’

Nástup

Oba dva týmy už jsou na trávníku, za chvíli začínáme.

Zápas začne za chvíli

Hráči se právě rozcvičují, utkání začíná v 15:00.

Pikantní pro Hanouska

V našich řadách bude duel nejpikantnější pro Matěje Hanouska, který na Letnou zamířil v zimě právě z Jablonce.

Trenér Rada

Jablonecké vede bývalý trenér Sparty Petr Rada, v kádru severočeského klubu nastupují bývalí sparťani Hovorka nebo Hübschman.

Postavení v tabulce

Z pohledu tabulky je jasno - oba dva týmy už se nemají kam posunout. Sparta skončí třetí, Jablonec bude čtvrtý.

Začátek přenosu

Hezký den, vítejte u textového přenosu ze 4. zápasu nadstavbové skupiny o titul. Sparta hostí Jablonec.