• 2’ Michal Sáček Sáček
  • 8’ Martin Hašek Hašek
  • 53’ Guélor Kanga Kanga
  • 72’ Benjamin Tetteh Tetteh
  • 80’ Michal Hubínek Hubínek (VG)
  • 27’ Lukáš Budínský Budínský
  • 53’ Pavel Bucha Bucha
  • goal 2
90’

#8
87’

Střídání

Andreas Vindheim
#32
Srdjan Plavšić
#22
87’
|

Druhá žlutá karta

# 11 Nikolaj Komličenko
Ico

Karta - Nikolaj Komličenko
84’
|

Žlutá karta

# 5 Alexej Tatajev
Rectangle Copy 8

Karta - Alexej Tatajev
82’
Pátá trefa

Deset minut před koncem přichází další sparťanská trefa. Tatajev faulem nabídl Kangovi přímý kop, ten ho poslal do vápně a Hubínek nasměroval míč za vlastního brankáře.

82’

Karta - Tomáš Ladra
78’
|

Žlutá karta

# 20 Adam Hložek

Karta - Adam Hložek
77’
|

Žlutá karta

# 8 Marek Matějovský

Karta - Marek Matějovský
74’

Střídání

Libor Kozák
Libor Kozák
#18
Benjamin Tetteh
#30
73’
Vedeme zase o dva

Další parádní moment tohoto skvělého zápasu! Lischka poslal dopředu přízemní míč, který boleslavští nezastavili. Plavšić zuřivým sprintem dostihl míč, ve skluzu ho poslal na Tetteha a ten sám před brankou překonal Stejskala.

72’

Žlutá karta

68’

Střídání

Tomáš Ladra
Tomáš Ladra
#9
Jakub Fulnek
#18
61’

Střídání

Michal Trávník
#25
Martin Hašek
#21
61’

Střídání

#25
#21
61’
Kanga nás vrací do vedení

Šup, to byla rychlá odpověď. Tetteh udržel soupeře na zádech, předal míč Hložkovi a ten přiťukl Kangovi do střelecká pozice. Kaku vypálil nádherně na zadní tyč a vrátil nám vedení.

54’

Je vyrovnáno

Tak to je neuvěřitelné, poté, co jsme zahodili tutovou šanci získal Bucha míč na Krejčím, zpoza vápna vypálil a uklidil míč přesně k tyči. Bohužel, je srovnáno.

53’
Pavel Bucha
# 24

2 : 2
Karta - Pavel Bucha
Hložkova tutovka

Kanga nádherně načasoval přihrávku na Hložka a ten šel sám na Stejskala. Jeho přízemní technická střela mířila těsně vedle tyče. Velká škoda.

52’
|

Žlutá karta

# 37 Ladislav Krejčí

Karta - Ladislav Krejčí
50’

Neuznaný gól

Po Kangově dlouhé přihrávce sprintoval Plavšić, jeho centr do vápna pak do sítě umístil Hašek krásně z první. Jenže branka nemohla platit, Plavšić na začátku akce byl v ofsajdu.

42’
|

Žlutá karta

# 40 Georges Mandjeck

Karta - Georges Mandjeck
36’
Obrovská šance Boleslavi

Mandjeck jako poslední hráč pustil míč za sebe a Komličenko šel sám na Heču. Ten skvěle vychytal boleslavského kanonýra, následnou dorážku Fulneka z brankové čáry vykopl Mandjeck.

35’
Hosté snižují

Neproměněných šancí teď můžeme litovat. Komličenko vyhrál hlavičkový souboj s Mandjeckem, Bucha následně skvěle našel Budínského a ten přehodil Heču.

27’

Karta - Martin Frýdek
23’
Hlavička Plavšiće

Obrana Mladé Boleslavi ve vápně vůbec nefunguje, důkazem budiž i to, že se teď dostal k hlavičce maličký Plavšić. Branku ale po centru Kangy přestřelil.

20’
Rána Kangy!

Ze střední vzdálenosti po přiťuknutí Plavšiće pálil Kanga, míč mu ale nesedl.

19’
Střela Fulneka

Kanga ve středu hřiště ztratil míč a Fulnek zkusil ránu zdálky, Heča v pohodě ukryl míč do náruče.

18’
Znovu Hašek

Po dalším centru Frýdka hlavičkoval před brankou volný Hašek, míč mířil mimo a Hložek, který k němu měl kousek, na něj nedosáhl, aby ho přesměroval do sítě.

16’
Další velká šance

Hložek zprava prostrčil do vápna skákavý míč, v pádu zakončil Hašek, ale hostující obránce nepropálil.

14’
Hlavička Hložka

Srki doběhl dlouhý míč z první od Frýdky, okamžitě ho poslal do vápna a tam hlavičkoval Adam Hložek. Balon skončil těsně mimo branku.

11’
A je to o dva GÓÓÓLY!

Hložek předal ve středu hřiště Sáčkovi, ten přistrčil do běhu Haškovi, který vypálil další ránu ze střední vzdálenosti. Míč před Stejskalem zaplaval a bylo to, vedeme o dva góly!

8’
# 21 | Záložník

2 : 0
Karta - Martin Hašek
background 8’
Plavšićův průnik

Po levé straně postupoval Plavšić, Hubínek ho vcelku jednoznačně fauloval, rozhodčí ale nedovolený zákrok neodpískal.

7’
GÓÓÓÓÓL

Vedeme 1:0! Po rohu se míč odrazil mimo vápno k Sáčkovi, ten si obhodil Matějovského a ranou zdálky nechytatelně propálil Stejskala. Skvělý start!

2’
Michal Sáček
# 16 | Záložník

1 : 0
Karta - Michal Sáček
background 2’
Bude první roh

Sáček cpal centr do vápna, hosté zblokovali na první roh zápasu.

2’
První standardka

Po faulu na Tetteha kopal přímý kop, sparťani ale nezakončili.

1’
Začátek zápasu

Zápas právě začal 00:00 | 1. poločas
Nástup

Oba týmy právě nastupují na trávník!

Sparta NADOBRO

Dnešní utkání se hraje pod hlavičkou Sparta NADOBRO. To znamená, že e zápas věnován charitativním aktivitám klubu, převážně našemu Nadačnímu fondu.

Rozcvička

Oba týmy se nyní rozcvičují, zápas začíná za půl hodiny!

Přenos

Zápas můžete samozřejmě sledovat i v rámci televizního vysílání na O2TV, případně si můžete poslechnout sparťanský audiokomentář na live.sparta.cz!

Sestava Sparty

V naší sestavě je jedna změna oproti poslednímu utkání v Příbrami. Kvůli nemoci vypadl Matěj Hanousek, na beka se tedy zasune Frýdek a do základní sestavy se dostal Plavšić.

Soused v tabulce

Mladá Boleslav je v tabulce o tři body před námi na třetím místě, jedná se tedy o velmi důležitý duel. V prvním vzájemném zápase sezóny jsme po přestřelce a hattricku Mešanoviće prohráli na hřišti soupeře 3:4.

Začátek textového přenosu

Hezký podvečer, vítejte u textového přenosu ze zápasu 19. kola FORTUNA:LIGY! Sparta se naposledy v tomto kalendářním roce představí doma, přivítáme Mladou Boleslav.