Ivo Táborský #10
Patrik Brandner #19
81’

Zase vyrovnáno

Frýdek přihrál rychle rozběhnutému Plavšićovi, ten okamžitě servíroval míč před branku, kde ve skluzu zakončil přesně Tetteh.

Gól - Benjamin Tetteh
80’

GÓL

Benjamin Tetteh #30 | Útočník
77’

Budějovice potřetí vedou

Tak to je něco neuvěřitelného. Budějovice se dlouhým nákopem osvobodili ze sparťanského tlaku, jenže nákop nezpracoval Kaya, pustil ho za sebe a Ledecký v sólu na Heču nezaváhal...

Gól - David Ledecký
77’

GÓL

Karta - Ubong Ekpai
76’

Žlutá karta

Ubong Ekpai #90
Počet diváků

10057 GENERALI Arena | 22.11.2019 19:37:26
73’

Hložek do tyče

Adam Hložek předvedl nádhernou individuální akci od postranní čáry až k vápnu, obešel dva soupeře a vypálil. Míč ale trefil jen tyč za Drobným.

Karta - David Lischka
72’

Žlutá karta

David Lischka #13 | Obránce
Ubong Ekpai
Matej Mršić
70’

Střídání

Matej Mršić #27
69’

Šance Kozáka

Plavšić poslal do vápna ostrý přízemní centr, Kozák se k zakončení neprotlačil.

Karta - Michal Trávník
68’

Žlutá karta

Michal Trávník #25 | Záložník
67’

Lischkova střela

Po standardce zůstal vepředu Lischka, který si pak narazil s jedním ze psoluhráčů a vystřelil z otočky do Drobného.

Benjamin Tetteh
Georges Mandjeck
62’

Střídání

Benjamin Tetteh #30
Georges Mandjeck #40
58’

GÓÓÓÓL

Hned po svém příchodu na hřiště se Plavšić prosadil. Kanga předal míč doleva Plavšićovi, který z hranice vápna na přední tyč prostřelil Drobného.

Gól - Srdjan Plavšić
58’

GÓL

Srdjan Plavšić #22 | Záložník
Srdjan Plavšić
Andreas Vindheim
57’

Střídání

Srdjan Plavšić #22
Andreas Vindheim #32
57’

Střídání

Karta - Matej Mršić
53’

Žlutá karta

48’

Střela Vindheima

Po sparťanském tlaku se nakonec míč vykutálel před vápno na Vindheima, tomu ale střela nesedla.

Začátek 2. poločasu

Právě začal druhý poločas. 45:00 | 2. poločas
Konec 1. poločasu

První poločas skončil. 45:00 | 1. poločas
Karta - Patrik Brandner
45’

Žlutá karta

Gól - Benjamin Čolić
42’

GÓL

Benjamin Čolić #12
39’

Hlavička Lischky

Po rohovém kopu hlavičkoval ve vápně Lischka, ale mířil vedle.

35’

Vyrovnáno

Tak přeci je vyrovnáno, k penaltě se postavil Kanga a na pohodu proměnil.

Gól - Guélor Kanga
35’

GÓL Z PENALTY

Guélor Kanga #9 | Záložník
34’

PENALTA

Sparta bude kopat penaltu po faulu na Kozáka.

28’

Neuznaný gól

Jen jsme dopsali, že se hraje bez šancí a přišla branka. Po centru Trávníka se ve vápně míč odrazil od Kozáka a Hložka a právě Hložek pak míč uklidil do sítě. Rozhodčí ale po přezkoumání videa rozhodl, že branka kvůli ruce Hložka neplatí.

Karta - Pavel Novák
26’

Žlutá karta

Pavel Novák #5
25’

Bez šancí

Teď sledujeme poměrně dlouhou pasáž bez nějakých zajímavých situací nebo šancí na obou stranách.

16’

Bohužel, nic z toho

Kanga trefil jen zeď.

15’

Faul před vápnem

Sparta bude mít teď velkou šanci, Kanga byl faulovaný nějakých pět metrů před pokutovým územím a bude z toho zajímavý přímák.

13’

Obrovská šance Kangy

Po centru zprava a sklepnutí míče ve vápně se ke střele z hranice pokutového území dostal Kanga. Rána mu sedla dobře, jenže Drobný se vymrštil ke své tyči a balon vyrazil.

8’

Bohužel prohráváme

Z první šance zápasu je bohužel branka. Dynamo po ztrátě Mandjecka na polovině hřiště vykombinovala sparťanskou obranu včetně vybíhajícího Heči a Schranz zakončil do prázdné branky.

Gól - Ivan Schranz
8’

GÓL

Ivan Schranz #26
4’

Překáželi si

Po centru zleva se na hraně vápna chtěli do míče z první opřít Trávník i Kanga, bohužel si akorát překáželi a míč netrefil ani jeden.

2’

První pokus

Sparta poprvé zkusila založit útok, Sáčkova přihrávka ale nenašla cíl.

Začátek zápasu

Zápas právě začal. 00:00 | 1. poločas

Nástup

Oba týmy nastoupily na trávník a zatleskali společně Václavu Vránovi, který byl uveden do Dvorany slávy ACS! Za chvíli začínáme!

Začínáme v 18:00

Zápas začíná za tři čtvrtě hodiny, teď oba týmy nastupují na rozcvičku!

Audiokomentář

Zápas můžete sledovat na ČT sport anebo poslouchat ve sparťanském audiokomentáři na adrese live.sparta.cz!

Mandjeck v základu

V základní sestavě Sparty místo Ladislava Krejčího nastoupí Georges Mandjeck, jinak je sestava bez překvapení.

Veteráni v Dynamu

V brance Dynama se proti Spartě poprvé představí čtyřicetiletý brankář Jaroslav Drobný, hrát bude i bývalý sparťan Tomáš Sivok. Jen mezi náhradníky zůstal Jiří Kladrubský.

Potřetí v sezóně

S Budějovicemi se potkáváme už potřetí sezoně. V prvním ligovém utkání jsme v lize na jihu Čech remizovali 2:2, před pár týdny jsme tam v MOL Cupu jasně zvítězili 4:0.

Začátek přenosu

Hezký den, vítejte u textového přenosu ze zápasu Sparty proti Českým Budějovicím.