AC Sparta Praha vs SK Dynamo Č. Budějovice
FORTUNA:LIGA, 17. kolo
3 : 3
SK Dynamo Č. Budějovice
  • 35’ Guélor Kanga Kanga (P)
  • 58’ Srdjan Plavšić Plavšić
  • 80’ Benjamin Tetteh Tetteh
  • 8’ Ivan Schranz Schranz
  • 42’ Benjamin Čolić Čolić
  • 77’ David Ledecký Ledecký
  • goal 8
90’

3 : 3
Střela zdálky

Prudkou ránu Lischky Drobný vyrazil před sebe, vedle zakončil z ofsajdu Krejčí.

90’

Jiří Kladrubský
#17
David Ledecký
#15
90’

Ladislav Krejčí
#37
Guélor Kanga
#9
89’

Ivo Táborský
#10
Patrik Brandner
#19
85’
Zase vyrovnáno

Frýdek přihrál rychle rozběhnutému Plavšićovi, ten okamžitě servíroval míč před branku, kde ve skluzu zakončil přesně Tetteh.

81’
Benjamin Tetteh
# 30 | Útočník

3 : 3
Karta - Benjamin Tetteh
background 80’
Budějovice potřetí vedou

Tak to je něco neuvěřitelného. Budějovice se dlouhým nákopem osvobodili ze sparťanského tlaku, jenže nákop nezpracoval Kaya, pustil ho za sebe a Ledecký v sólu na Heču nezaváhal...

77’

Karta - Ubong Ekpai
76’
Počet diváků

10057 GENERALI Arena | 22.11.2019 19:37:26
Hložek do tyče

Adam Hložek předvedl nádhernou individuální akci od postranní čáry až k vápnu, obešel dva soupeře a vypálil. Míč ale trefil jen tyč za Drobným.

73’
|

# 13 David Lischka

Karta - David Lischka
72’

Ubong Ekpai
Ubong Ekpai
#90
Matej Mršić
Matej Mršić
#27
70’
Šance Kozáka

Plavšić poslal do vápna ostrý přízemní centr, Kozák se k zakončení neprotlačil.

69’
|

# 25 Michal Trávník

Karta - Michal Trávník
68’
Lischkova střela

Po standardce zůstal vepředu Lischka, který si pak narazil s jedním ze psoluhráčů a vystřelil z otočky do Drobného.

67’

#30
Georges Mandjeck
#40
62’
GÓÓÓÓL

Hned po svém příchodu na hřiště se Plavšić prosadil. Kanga předal míč doleva Plavšićovi, který z hranice vápna na přední tyč prostřelil Drobného.

58’

#32
57’

#22
#32
57’
|

# 27 Matej Mršić

Karta - Matej Mršić
53’
Střela Vindheima

Po sparťanském tlaku se nakonec míč vykutálel před vápno na Vindheima, tomu ale střela nesedla.

48’

1 : 2
45:00
|

# 19 Patrik Brandner

Karta - Patrik Brandner
45’
Benjamin Čolić
# 12

1 : 2
Karta - Benjamin Čolić
background 42’
Hlavička Lischky

Po rohovém kopu hlavičkoval ve vápně Lischka, ale mířil vedle.

39’
Vyrovnáno

Tak přeci je vyrovnáno, k penaltě se postavil Kanga a na pohodu proměnil.

35’
# 9 | Záložník

1 : 1
Penalta
Karta - Guélor Kanga
background 35’
PENALTA

Sparta bude kopat penaltu po faulu na Kozáka.

34’
Neuznaný gól

Jen jsme dopsali, že se hraje bez šancí a přišla branka. Po centru Trávníka se ve vápně míč odrazil od Kozáka a Hložka a právě Hložek pak míč uklidil do sítě. Rozhodčí ale po přezkoumání videa rozhodl, že branka kvůli ruce Hložka neplatí.

28’
|

# 5 Pavel Novák

Karta - Pavel Novák
26’
Bez šancí

Teď sledujeme poměrně dlouhou pasáž bez nějakých zajímavých situací nebo šancí na obou stranách.

25’
Bohužel, nic z toho

Kanga trefil jen zeď.

16’
Faul před vápnem

Sparta bude mít teď velkou šanci, Kanga byl faulovaný nějakých pět metrů před pokutovým územím a bude z toho zajímavý přímák.

15’
Obrovská šance Kangy

Po centru zprava a sklepnutí míče ve vápně se ke střele z hranice pokutového území dostal Kanga. Rána mu sedla dobře, jenže Drobný se vymrštil ke své tyči a balon vyrazil.

13’
Bohužel prohráváme

Z první šance zápasu je bohužel branka. Dynamo po ztrátě Mandjecka na polovině hřiště vykombinovala sparťanskou obranu včetně vybíhajícího Heči a Schranz zakončil do prázdné branky.

8’
Ivan Schranz
# 26

0 : 1
Karta - Ivan Schranz
background 8’
Překáželi si

Po centru zleva se na hraně vápna chtěli do míče z první opřít Trávník i Kanga, bohužel si akorát překáželi a míč netrefil ani jeden.

4’
První pokus

Sparta poprvé zkusila založit útok, Sáčkova přihrávka ale nenašla cíl.

2’

Nástup

Oba týmy nastoupily na trávník a zatleskali společně Václavu Vránovi, který byl uveden do Dvorany slávy ACS! Za chvíli začínáme!

Začínáme v 18:00

Zápas začíná za tři čtvrtě hodiny, teď oba týmy nastupují na rozcvičku!

Audiokomentář

Zápas můžete sledovat na ČT sport anebo poslouchat ve sparťanském audiokomentáři na adrese live.sparta.cz!

Mandjeck v základu

V základní sestavě Sparty místo Ladislava Krejčího nastoupí Georges Mandjeck, jinak je sestava bez překvapení.

Veteráni v Dynamu

V brance Dynama se proti Spartě poprvé představí čtyřicetiletý brankář Jaroslav Drobný, hrát bude i bývalý sparťan Tomáš Sivok. Jen mezi náhradníky zůstal Jiří Kladrubský.

Potřetí v sezóně

S Budějovicemi se potkáváme už potřetí sezoně. V prvním ligovém utkání jsme v lize na jihu Čech remizovali 2:2, před pár týdny jsme tam v MOL Cupu jasně zvítězili 4:0.

Začátek přenosu

Hezký den, vítejte u textového přenosu ze zápasu Sparty proti Českým Budějovicím.