Masopust dává na 0:3

Zmar dnešního zápasu uzavírá Lukáš Masopust, který zdálky přehazuje Heču.

86’

Sólo Plavšiće

Bohužel ,ani největší šance nám nejsou nic platné. Plavšić se hnal z poloviny hřiště sám na KOláře, jenže pak míč poslal přímo do slávistického brankáře.

Karta - Benjamin Tetteh
82’

Červená karta

Benjamin Tetteh #30 | Útočník
Michal Trávník
Martin Hašek
78’

Střídání

Michal Trávník #25
Martin Hašek #21
78’

Střídání

Milan Škoda
Stanislav Tecl
74’

Střídání

Stanislav Tecl #11
Milan Škoda
74’

Střídání

Libor Kozák
Adam Hložek
74’

Střídání

Libor Kozák #18
Adam Hložek #20
73’

Střela Plavšiće

Plavśic se dostal k míči po chybě soupeře a levačkou vypálil. Kolář míč vyrazil.

Počet diváků

17292 GENERALI Arena | 22.09.2019 19:33:27
Libor Kozák
Adam Hložek
69’

Střídání

Jaroslav Zelený
Nicolae Stanciu
69’

Střídání

Jaroslav Zelený #12
Nicolae Stanciu #7
Karta - David Hovorka
68’

Žlutá karta

David Hovorka #2
Karta - Josef Hušbauer
67’

Josef Hušbauer #10
55’

Je to o dva

Slavia zamkla naše hráče na jejich polovině a nakonec z toho pramenil druhý gól. Po sérii centrů do vápna zkusil vystřelit Olayinka, který trefil ležícího Sáčka a od něj se míč odrazil do branky.

Gól - Michal Sáček
55’

VLASTNÍ GÓL

Michal Sáček #16 | Záložník
48’

Kangova střela

Tetteh se krásně uvolnil a nabídl míč úplně volnému Kangovi. Ten ze své oblíbené pozice před vápnem vypálil, branku těsně minul.

Začátek 2. poločasu

Právě začal druhý poločas. 45:00 | 2. poločas
Konec 1. poločasu

První poločas skončil. 45:00 | 1. poločas
45’

Tutovka Haška

V závěru poločasu jsme měli tutovou šanci na vyrovnání. Kolář ale přesnou hlavičku Haška zázračně vytáhl.

45’

Nastavení

Sudí Zelinka nastavuje nad rámec 45 minut ještě dvě minuty.

Karta - Guélor Kanga
44’

Žlutá karta

Guélor Kanga #9 | Záložník
Karta - Jan Bořil
44’

Žlutá karta

Jan Bořil #18
Karta - Lukáš Masopust
41’

Žlutá karta

39’

Velká šance Frýdka

Po centru Hanouska a sklepnutém míči se k ráně uvnitř vápna dostal Martin Frýdek. Střela mu sedla, Kolář vytáhl dobrý zákrok a míč vyrazil.

37’

Pokus Hušbauera

Sledujeme zápas bez větších šancí a obou stranách. Střelou z hranice vápna to teď technicky zkusil Hušbauer, míč ale do rohu branky nezakroutil.

31’

Žlutá karta

30’

Přímý kop

Martin Frýdek rozehrával přímý kop po faulu na Kangu, ani tentokrát ale centr nedolétl do vápna, slávistická obrana ho zpacifikovala.

23’

Střela Frýdka

Míč na hraně vápna vybojoval Hašek a Frýdek do něj pak bez přípravy kopl. Střela to ale nebyla povedená a skončila výrazně vedle.

20’

Šance Olayinky

A mohlo být ještě hůř. Po centru Hušbauera zakončil ve vápně těsně vedle osamocený Olayinka.

19’

Souček proměnil

Bohužel, Slavia jde do vedení, Souček poslal míč k opačné tyči, než kterou si vybral Heča.

Gól - Tomáš Souček
19’

GÓL Z PENALTY

Tomáš Souček #22
17’

Penalta pro Slavii

Frýdek v pokutovém území nakopl soupeře a je z toho penalta pro Slavii.

15’

Střela Coufala

Asi první opravdu nebezpečná akce zápasu. Stanciu předal míč do strany Coufalovi, který si obhodil Hanouska a vypálil. Rána šla ale vedle.

11’

Slavia zkusila brejk

Rychlý protiútok hostů zastavili ve spolupráci Kaya a Frýdek.

10’

Šance z toho nebyla

Z rohu se ale šance neurodila, míč opět odhlavičkovali slávističtí stopeři.

10’

Další roh

Rychlý brejk Sparty a akce Tetteha znamenají další roh pro Spartu.

5’

Choreo

Na jižní tribuně se odhaluje parádní choreo sparťanských fanoušků.

5’

Střela Stancia

Spíš zahřívací střelu vyslal na Heču z krajní hranice vápna Stanciu. Sparťanský brankář neměl problém.

4’

První pokus Slavie

Poprvé pohrozili také hosté, akci zakončil centrem do vápna Olayinka. Balon byl ale příliš dlouhý a skončil v zámezí.

2’

První roh

Sparta začala aktivně a vybojovala si první roh zápasu. Ten ovšem slávistická obrana odvrátila.