Nemanja Kuzmanović
#11
75’
Hložkův pokus

Frýdek po přihrávce Hanouska pronikl zleva do vápna, zpětnou přihrávkou našel Hložka a ten vypálil. Ztečovaný míč těsně přelétl branku

74’

Libor Kozák
Libor Kozák
#18
Benjamin Tetteh
#30
71’
|

# 16 Michal Sáček

Karta - Michal Sáček
65’
|

# 25 Jiří Fleišman

Karta - Jiří Fleišman
61’

Andreas Vindheim
#32
Srdjan Plavšić
#22
61’

#32
#22
61’
Neuznaný gól

Sparťani si vytvořili šanci, Kanga přihrál Tettehovi a ten zakončil. Jenže byl mávaný a následně i potvrzený hlavním ofsajd.

60’
|

# 17 Martin Frýdek

Karta - Martin Frýdek
58’
|

# 17 Milan Jirásek

Karta - Milan Jirásek
53’
Nebezpečí zažehnáno

Dopadlo to dobře, Kuzmanović trefil jen sparťanskou zeď.

48’
Přímý kop

Hned na startu druhého poločasu rozehrávají domácí přímý kop přesně z hranice vápna. Velké nebezpečí...

47’

0 : 0
45:00
Tutovka Hložka

Obrovská šance Hložka po Trávníkově přihrávce. Sparta šla po domácí ztrátě do rychlého brejku, Trávník dal míč Hložkovi který ze strany postupoval na branku. Dobře si ještě zasekl před jedním z obránců a vypálil, Laštůvka byl ale na místě a jeho pokus vykryl.

45’
Velká šance domácích

Domácí se dostali do velké příležitosti po rohu. Hlavičkoval Diop a tečovaný míč by asi zamířil do branky, mimo ho ale vyhlavičkoval Tetteh.

39’
Střela Jiráska

Domácí rozehrávali roh, zkusili to nakrátko, všechno skončilo nepřesnou střelou Jiráska.

32’
Další Frýdkův pokus

Ani ne za půl minuty Kanga přistrčil míč znovu Frýdkovi, který vypálil tentokrát z běhu. Laštůvka vyrazil.

21’
Velká šance Frýdka

Plavšić doběhl dlouhý míč na křídle a po zemi přihrál Tettehovi ve vápně. Ten ještě přistrčil lépe postavenému Frýdkovi, který z první vypálil těsně nad břevno.

21’
Tetteh ošetřovaný

Domácí chtěli jít do první šance zápasu, všechno ale dobře načasovaným čistým zákrokem vyřešil Frýdek. Teď na druhé straně hřiště leží na zemi Tetteh a je ošetřovaný.

10’
Velký závar před domácí brankou

Sparta byla blízko první brance! Po centru zprava se do zakončení cpal Tetteh a Plavšić, míč se před Laštůvkou ošidně odrážel, ostravský brankář ale nakonec celou situaci vyřešil.

6’
Kangův pokus

Kanga se zastřeluje! Frýdek vybojoval míč, jeho střela neprošla ale k míči se pak dostal Kanga a zpoza vápna vypálil. Laštůvka byl rychle na zemi a jeho pokus vykryl.

4’
První náznak

Kanga rozdal míč k lajně do běhu Plavšićovi, tomu se ale balon odkutálel do zámezí.

1’

Minuta ticha

Zápas zahájila minuta ticha za zemřelé při úterní tragické události v ostravské nemocnici, hráči nastoupili s černými páskami na rukou.

Nástup

Oba dva týmy právě nastupují na hřiště, zápas začne za pár minut...

Rozcvička

Právě probíhá rozcvička obou týmů, utkání začíná za půl hodiny.

Přenos

Pokud nejste přímo v Ostravě nebo zápas nemůžete sledovat na O2 TV, můžete kromě našeho textového přenosu využít i ten audiopopisný. Najdete ho na adrese live.sparta.cz!

Stejný soupeř i na jaře

I když s Baníkem budeme mít po dnešku obě ligová utkání základní části za sebou, stejný soupeř nás čeká v březnu ve čtvrtfinále domácího MOL Cupu.

První vzájemný zápas

S Baníkem už jsme se na podzim jednou utkali, na Letné jsme díky dvěma brankám Martina Haška zvítězili 2:0.

Sestava Sparty

V naší základní sestavě chybí vykartovaný Ladislav Krejčí a také nemocný Martin Hašek. Ve středu hřiště tak nastupuje Martin Frýdek, na pozici levého obránce Matěj Hanousek.

Začátek přenosu

Hezký den, vítejte u textového přenosu ze zápasu 20. kola FORTUNA:LIGY, Sparta zakončí podzim na hřišti Baníku Ostrava.