Živý kanál Aktualizováno před 0 vteřinami

Konec zápasu

0 : 2
Zápas skončil
Šance Kozáka

Ke Kozákovi se po akci Hložka odrazil míč od domácí obrany. Místo zakončení chtěl Kozák ještě přistrčit míč Plavšićovi před prázdnou branku, zlínští odvrátili.

86’

#15
84’

Střídání

Michal Trávník
#25
Ladislav Krejčí
#37
82’

Střídání

#25
#37
78’

Střídání

Adnan Džafić
#11
Tomáš Wágner
#20
74’
|

Žlutá karta

# 31 Zdeněk Folprecht
Rectangle Copy 8

Karta - Zdeněk Folprecht
73’

Střídání

Lukáš Bartošák
#22
Andro Giorgadze
#30
70’
Centr Hložka

Hložek po rychlém protiútoku poslal míč do vápna, tam ho před Kozákem odvrátila domácí obrana.

67’

Střídání

Libor Kozák
Libor Kozák
#18
Benjamin Tetteh
#30
63’

Střídání

Libor Kozák
Libor Kozák
#18
#30
63’
|

Žlutá karta

# 30 Andro Giorgadze

Karta - Andro Giorgadze
61’
Kanga do tyče

Po chybě v domácí rozehrávce se k míči před pokutovým územím dostal Kanga. Balon si pěkně přichystal na technickou střelu, trefil ale jen spojnici tyče s břevnem.

52’
Plavšićovo sólo

Srki se krásně protáhl po levě straně vápna a z brankové čáry dával prudkou přihrávku pod sebe. Těsně před Tettehem ji odvrátila domácí obrana.

51’
Začátek poločasu

Sparta má na startu druhého poločasu míč víc v držení, žádná šance se ale zatím neurodila.

50’

Tutovka Tetteha

Po centru zleva se míč snesl do malého vápna, kde Dostál nechal zakončit Tetteha. Ten ale nedokázal nasměrovat balon na branku.

43’
Pokus Hložka

Adam Hložek si sběhl do středu hřiště a zkusil vypálit ze střední vzdálenosti, míč ale přeletěl branku.

34’
Pokus Maška

Mašek se uvolnil na levě straně hřiště, jeho rána šla ale úplně mimo branku.

28’
Kanga suverénně

K penaltě se jako tradičně postavil Kanga. Směr jeho střely sice Dostál vystihl, na míč ale nedosáhl.

19’

Penalta

V pokutovém území byl faulovaný Tetteh a Saprta bude kopat penaltu.

17’
Přímý kop Kangy

Kanga rozehrál přímý kop signálem na hranici pokutového území, odkud vypálil nečekaně Krejčí. Jeho pokus ale na branku neprošel.

16’
Poprvé pohrozili i domácí

Zlínu se podařilo postupným útokem vykombinovat sparťanskou obranu a nakonec po zpětné přihrávce pálil z vápna Poznar. Branku ale netrefil.

13’
Velká šance!

Kanga poslal míč z rohu do pokutového území, kde se do míče přes hlavu opřel Tetteh. Jeho prudký pokus trefil bohužel jen Krejčího, od něhož se míč odrazil mimo branku.

13’
Jdeme do vedení

Hned první šance Sparty znamená změnu skóre! Po centru Frýdka jeden ze sparťanů zakončil, jeho pokus ještě do branky nedoletěl, na malém vápně se ale k odraženému míči dostal Tetteh a poslal ho do sítě!

5’

Nástup

Oba týmy jsou na hřišti, zápas za chvíli začne!

Rozcvička

Na hřišti se právě rozcvičují hráči obou týmů, utkání začíná v 15:00!

Zlín s posilami

Trenér Csaplár poslal do hry i nové posily Tomáše Wagnera a Zdeňka Folprechta.

Sestava Sparty

Ve sparťanské sestavě najdete mnoho změn. V brance se představí Heča, v poli pak Kaya, Frýdek, Tetteh nebo Lishcka, pro kterého půjde o soutěžní premiéru v rudém dresu.

Začátek přenosu

Hezký den, vítejte u textového přenosu ze zápasu devátého kola FORTUNA:LIGY! Sparta se představí ve Zlíně!