Jan Kovařík
#19
90’
Karlsson snižuje

V přesilovce jsme se ještě dokázali prosadit. Domácí dali před vápnem moc prostoru Karlssonovi, ten se tedy nerozpakoval a poslal za Hrušku pěknou kroucenou střelu!

88’

Karta - Andreas Vindheim
83’
|

Červená karta

# 10 Jan Kopic

Karta - Jan Kopic
83’

Vojtěch Patrák
#
Benjamin Tetteh
#30
78’

Michal Sáček
#16
Adam Karabec
#36
74’

Radim Řezník
#14
Joel Ngandu Kayamba
#5
71’

Jan Kopic
Jan Kopic
#10
Ondřej Mihálik
#37
71’

#7
Václav Drchal
#24
65’

Bohužel, v naší síti je další gól. Sparťani lacině ztratili míč, zprava odcentroval Chorý a MIhálik si ve vápně poradil. Nita neměl nárok.

65’
# 37

2 : 0
Karta - Ondřej Mihálik
background 65’

Drchal postupoval na Hrušku zprava, plzeňský brankář ale dobře vyběhnutím snížil střelecký úhel a míč vyrazil.

62’

Další šance Plzně! Před vápnem si míč přichystal na pěknou střelu po zemi Mihálik, Nita byl ale rychle na zemi a balon vyrazil.

58’

Plzeň jde bohužel do vedení. Při rohu si na přední tyči počkal Chorý a míč trkl do branky.

56’
Tomáš Chorý
# 18

1 : 0
Karta - Tomáš Chorý
background 56’

Po přihrávce Horáka se na hranici vápna na míči otočil Tetteh, prudký pokus mířil těsně vedle.

52’

Rychlá sparťanská akce, Horák posunul na Kangu, ten otočil hru na Vindheima doprava. Norský obránce poslal do vápna pěkně ostrý centr, který jen těsně proletěl kolem hlavy Václava Drchala.

49’

Guélor Kanga
#9
Bořek Dočkal
#10
46’

Daniel Horák
#
Adam Hložek
Adam Hložek
#20
46’

0 : 0
45:00
|

# 24 Václav Drchal

Karta - Václav Drchal
40’

PO standardní situaci, z níž Plzeň poslal do vápna kroucený míč, se balon odrazil před pokutové území k Hořavovi. Ten pálil mimo.

38’
|

# 5 Joel Ngandu Kayamba

Karta - Joel Ngandu Kayamba
35’

Velká šance Tetteha. Ten se po několika odrazech míče ocitl s balonem na kopačce sám před Hruškou. Snažil se mu míč procpat mezi nohama, plzeňský brankář ale nenechal mezírku volnou a jeho pokus lapil.

30’

Tomáš Chorý
Tomáš Chorý
#18
Jean-David Beauguel
#9
23’

Další tutovka Plzně. Karabec před vlastní brankou ztratil míč a dva plzeňští šli sami na branku. Nita ale zlikvidoval jak střelu Hořavi, tak i dorážku Kayamby. Čaroděj!

23’

Velká šance také na straně Plzně. Po ošetřování Kayamby domácí rozehráli zprava, před Nitou hlavičkoval nad branku Mihálik.

22’
Břevno

Hložek krásně udržel míč i se třemi soupeři na zádech a předal ho Dočkalovi. Ten se rozhodl vypálit z pětadvaceti metrů a byl z toho nádherný pokus, který zastavilo až břevno za Hruškou.

15’

Tetteh rozjel pěknou přihrávkou brejk Sparty, který zakončil ranou Hložek. Míč ztečovaný mimo branku.

9’

Drchal hezkým průnikem vybojoval první roh, z něj jsme ale nic nevytěžili.

7’
První náznak šance

Dočkal přes Tetteha rozjel první brejk Spart, Tetteh posléze Dočkalovi vrátil míč a ten nepřesným centrem nenašel nikoho ze sparťanů. O chvíli později pálil z hranice vápna vysoko nad branku Karabec.

3’

Minuta ticha

Celý stadion před zápasem minutou ticha uctil památku bývalého hráče Viktorie Mariána Čišovského, který v noci na dnešek zemřel.

Začínáme v 16:30!

Zatím čekáme na oba týmy na rozcvičce, samotné utkání začíná za necelou hodinu!

Přenosy

Přenos zápasu můžete na sledovat na O2 TV sport anebo poslouchat v rámci našeho audiokomntáře.

Sestava Plzně

Plzeň naopak nasazuje poměrně očekávanou a nejsilnější možnou sestavu. V základu se představí i čerstvě kmenový hráč Viktorie Mihálik.

Změny v sestavě

Trenér Václav Kotal rotuje týmem i s přihlédnutím ke středečnímu finále MOL Cupu. Nastupují tak například Nita, Mandjeck, Karabec nebo Drchal. Na lavičce na svou první ligovou šanci budou čekat Patrák, Hucek a Horák.

Začátek přenosu

Hezký den, vítejte u textového přenosu ze zápasu třetího kola nadstavbové skupiny o titul, Sparta se představí na půdě Viktorie Plzeň.