FORTUNA:LIGA, 21. kolo
FK Dukla Praha
2 : 3
  • 3’ Branislav Milošević Milošević
  • 56’ Dominik Plechatý Plechatý (VG)
  • 13’ Guélor Kanga Kanga
  • 63’ Ondřej Zahustel Zahustel
  • 81’ Benjamin Tetteh Tetteh
  • goal 3
90’

Karta - Ondřej Zahustel
90’

Lukáš Holík
Lukáš Holík
#19
Pablo González Juárez
#10
84’
Tetteh po desáté!

Jdeme do vedení. Po nadýchaném centru Matěje Hanouska míč hlavou do sítě posílá Benjamin Tetteh!

81’

Karta - Pablo González Juárez
80’
|

# 14 Ivan Ostojić

Karta - Ivan Ostojić
77’

Eldar Ćivić
Eldar Ćivić
#4
David Moberg Karlsson
#7
75’

Jan Holenda
Jan Holenda
#9
Róbert Koval'
#16
71’
Počet diváků

6122 Stadion Juliska | 18.02.2019 19:32:35
Velká šance Tetteha

Tohle byla tutovka! Benji sebral soupeři míč na polovině hřiště a hnal se sám na Radu. Domácí brankář pak ale jeho střelu zlikvidoval.

69’
Vyrovnání

Je to Ondřej Zahustel, který si našel hlavou míč po standardní situaci Ondřeje Sáčka a srovnal!

63’
|

# 8 Daniel Kozma

Karta - Daniel Kozma
63’

#9
60’
|

# 20 Branislav Milošević

Karta - Branislav Milošević
58’
Dukla se vrací do vedení

Po rychlém brejku se Sparta stihla vrátit, jenže domácí pak hru přenesly na druhou stranu vápna, odkud vypálil Gonzales. Jeho střela s přispěním teče Plechatého skončila v síti.

58’

Adam Hložek
Adam Hložek
#20
Alexandru Chipciu
#18
57’
Dominik Plechatý
# 3 | Obránce

2 : 1
Karta - Dominik Plechatý
background 56’
Šance Karlssona

Karlsson navazuje na svůj výkon z prvního poločasu. Ve druhém hraje zleva, i z tohoto místa se ale protáhl kolem několika soupeřů a vypálil vedle. Vzápětí střelu mimo branku zopakoval ještě jednou.

54’

1 : 1
45:00
Další šance Tetteha

Další velká příležitost Sparty. Moberg přistrčil míč před branku Tettehovi, který u bližší tyče měl jen milisekundu na reakci. Míč posunul směrem k brance, ale přeci jen o kousek vedle.

35’
Šance Tetteha

Po parádní akci zprava, kdy se Karlsson zbavil dvou obránců Dukly, poslal míč do vápna. Tam skluzoval Tetteh, kousek mu ale chyběl.

28’
Šance Kangy

Po rohovém kopu se ke střele z hranice vápna dostal Kanga. Míč mu šel ideálně proti noze, branku ale překopl!

23’
Je vyrovnáno

Sparta přišla s rychlou odpovědí na vedoucí branku! Tetteh přistrčil míč zprava před branku, tam se balon odrazil ke Kangovi, který prudkou ranou srovnal!

14’
# 9 | Záložník

1 : 1
Karta - Guélor Kanga
background 13’
Další šance Dukla

Mohlo to být rychle o dva, teď nás proti solu Podaného hráčů zachránil zákrok Nity.

5’
Dukla jde do vedení

Tak to byla rychlost :( Ve třetí minutě po povedeném lobu z kopačky Miloševiće prohráváme 0:1!

3’

Dukla bez gólů

K vzájemnému soupeření Sparty a Dukly se váže zajímavá statistika - Dukla nám nevstřelila branku už 5 zápasů!

Dukla je poslední

Náš soupeř je v tabulce na posledním místě, nicméně první jarní zápas se u vcelku vydařil. Doma uhrál remízu s Baníkem Ostrava.

Dvě změny v sestavě

Oproti úvodnímu jarnímu zápasu s Bohemians máme dvě změny v sestavě. Karlsson nahradil Hložka a Costa nastupuje namísto Štetiny.

Vítejte u přenosu

Hezký den, vítejte u textového přenosu ze zápasu 21. kola FORTUNA:LIGY! Sparta zajíždí na půdu svých sousedů Dukly Praha!