Jan Matoušek
#21
82’
Bohužel, je srovnáno

Bohužel, když už se zdálo, že tlak domácích opadl, přišla druhá branka. Dva sparťani ve středu hřiště podklouzli, tím se rozjela domácí akce po levé straně a tu pak ve vápně zakončil efektně Chramosta.

74’

Střídání

Matěj Hanousek
#15
Andreas Vindheim
#32
74’

#32
68’
|

Žlutá karta

# 17 Martin Frýdek

Karta - Martin Frýdek
64’
|

Žlutá karta

# 18 Libor Kozák

Karta - Libor Kozák
62’
Počet diváků

4150 Střelnice | 09.11.2019 18:23:33
Tlak Jablonce trochu ustupuje

Domácí měli po gólu velký tlak a tlačili se za vyrovnáním, teď ale jejich tlak trochu ustupuje a sparťané se dostávají do blízkosti jejich branky.

60’
|

Žlutá karta

# 10 Miloš Kratochvíl

Karta - Miloš Kratochvíl
59’
|

Žlutá karta

# 16 Jan Krob

Karta - Jan Krob
56’
Šance domácích

A mohlo být dokonce vyrovnáno. Po rohu a zakončení jednoho z domácích míč z branky odvrátil Lischka.

49’
Je to jen o gól

Bohužel hned po pauze přišla velká sparťanská chyba a snížení. Sparťanům se nepodařilo odkopnout míč od vlastního vápna a potrestal to Matoušek.

48’

Karta - Jakub Považanec
45’
|

Žlutá karta

# 25 Vladimir Jovović

Karta - Vladimir Jovović
45’
|

Žlutá karta

# 32 Andreas Vindheim

Karta - Andreas Vindheim
39’
Šance Jablonce

Po rohovém kopu hlavičkoval ve velmi nebezpečné pozici Břečka. Mila Heča ale byl včas u svoji pravé tyče a míč vyrazil.

35’
Ošetřování

Na trávníku zůstává ležet Michal Sáček. Právě je ošetřovaný, snad to nebude nic vážného.

31’
Jablonec opařený

Soupeř je po dvou inkasovaných brankách trochu opařený a hlavně v rozehře kupí spoustu chyb.

25’
Vedeme o dva

Parádní trefa Martina Frýdka. Krejčí Krásně přenesl hru právě na kapitána, který byl naběhlý na levém křídle. Frýdek si míč navedl na pravou nohu a vypálil, jeho nechytatelný pokus krásně zapadl do sítě!

18’
Martin Frýdek
# 17 | Obránce
Asistence: Ladislav Krejčí

0 : 2
background 18’
Z rohu nic

Centr z rohu jen přelétl hlavu Davida Lischky...

15’
Hložek se tlačil do zakončení

Adam Hložek se snažil protlačit k pěknému centru zprava, Kratochvíl ho ale uhlídal. Následuje roh!

14’
GÓÓÓÓL

Ve čtvrté minutě jdeme do vedení. Martin Hašek získal míč u postranní čáry, uličkou mezi domácími hráči ho předal Kozákovi do úniku a ten přehodil Hrubého. Asistent rozhodčího viděl ofsajd, jeho verdikt ale přehodnotil VAR.

4’
Libor Kozák
# 18 | Útočník
Asistence: Martin Hašek

0 : 1
background 4’
První roh

Jablonec rozehrával na začátku třetí minuty první roh, Kratochvíl se ale protlačil jen k hlavičce z úhlu a mimo.

3’
Začátek zápasu

Zápas právě začal 00:00 | 1. poločas
Nástup

Oba týmy nastupují na trávník a za chvíli už utkání vypukne.

Audiokomentář

Pokud zápas nemůžete sledovat na stadionu nebo na O2 tv sport, můžete alespoň poslouchat náš audiokomentář na live.sparta.cz!

Rozcvičky

Rozcvičky obou týmů začnou za pár okamžiků. Samotné utkání pak startuje v 17:00.

O pozici v tabulce

Sparta se dnes potkává se soupeřem, který je v tabulce přesně tři body nad námi. Pokud by se tedy Spartě povedlo vyhrát, přeskočíme Jablonec v tabulce.

V Jablonci po dlouhé době

Už je to poměrně dlouho, co jsme v Jablonci hráli naposledy. Bylo to ve druhém kole minulé sezony, kdy jsem si ze severu Čech odvezli tři body.

Sestava

Sestava, kterou do zápasu posílá trenér Jílek, se skoro neliší od té z minulého týdne. Jediná změna je vynucená - vykartovaného Kangu nahrazuje Krejčí.

Začátek přenosu

Hezký den, vítejte u textového přenosu z utkání 16. kola FORTUNA:LIGY v Jablonci!