#9
Matěj Hanousek
#15
56’

A další veliká šance! Juliš se tísněn obráncem řítil na Němečka, ten ale včas vyběhl a sparťanského kanonýra vychytal.

49’
|

Žlutá karta

# 19 Robert Jukl

Karta - Robert Jukl
47’

Sudí nastavuje jednu minutu.

45’

Další velká šance Sparty! Tentokrát si Karlsson mezi obránci skvěle naběhl na přihrávku Dočkala. Jenže jeho střelu dokázal vyrazit gólman Němeček.

31’

Střídání

Matěj Radosta
#35
Lukáš Mareček
#23
30’

Karlsson vystřelil z dálky, gólman ale jeho pokus v klidu chytá.

23’

Sparta je jednoznačně aktivnějším týmem a domácím toho moc nedovoluje. Ti jsou naopak převážně zalezlí před svou brankou.

20’

Obrovská škoda! Karlsson předložil skvělou přihrávku Vindheimovi na malém vápně, ten ale překopl bránu!

7’

To mohl být začátek! Julda první střelou utkání orazítkoval tyč. Po následném rohu hlavičkoval vedle LK37.

2’
Začátek zápasu

Utkání v Teplicím začalo! SPARTA DO TOHO!

0’

Zápas právě začal 00:00 | 1. poločas

Do sestavy se vrací Ondřej Čelůstka nebo Filip Souček. Naopak chybí Dávid Hanko nebo David Pavelka, který byl v minulém kole vyloučen.

Na trávníku právě probíhá rozcvička před utkáním.