• yellow 51
  • substitution 45
90’

2 : 1

Do vápna šel i Nita. Gólman Lille vyrazil míč k Plavšićovi a ten míč poslal do prázdné brány. Jenže radost trvala jen krátce. Rozhodčí totiž odpískal útočný faul.

90’

Martin Minčev
#11
Ladislav Krejčí
#9
89’

Adam Karabec
#36
Bořek Dočkal
#10
89’
|

# 5 Sven Botman

Karta - Sven Botman
89’
|

# 37 Ladislav Krejčí

Karta - Ladislav Krejčí
86’

Boubakary Soumaré
#24
Benjamin André
#21
85’

Reinildo Mandava
#28
Domagoj Bradarić
#29
85’

#39
81’

Michal Trávník
#25
Filip Souček
#6
81’

#3
77’

#17
Luiz Araújo
Luiz Araújo
#11
77’
# 37 | Záložník

0 : 1
background 71’
GOOOOOL!

Sparta jde v Lille do vedení!!! Dočkal ze standardky našel Plavšiće,ten nacentroval na LK37 a ten hlavou rozvlnil síť!

71’

Jonathan Ikoné
#10
Luiz Araújo
Luiz Araújo
#11
68’
|

Druhá žlutá karta

# 3 Ondřej Čelůstka
Ico

Karta - Ondřej Čelůstka
64’

Velký závar Lille. Pálil Botman, sparťani se ale dokázali ubránit.

63’
|

62’
|

# 21 Benjamin André

Karta - Benjamin André
57’

Yazici našel přímým kopem Xeku, který z bezprostřední blízkosti trefil Nitu do hlavy! Ten tak obětavým zákrokem znovu skvěle zasáhl.

56’
|

# 9 Ladislav Krejčí

55’
|

# 10 Bořek Dočkal

Karta - Bořek Dočkal
51’
|

# 29 Domagoj Bradarić

Karta - Domagoj Bradarić
51’

Bradarić vypálil z dálky a křížnou střelou minul pravou tyč.

50’

Famózní zákrok LK37! David už dostal balon za Nitu, který sice zasáhl, nepřipravil ale Kanaďana o míč. Ten už se chytal zakončit do odkryté branky, jenže ho odzbrojil Láďa!

49’

Další fantastický zákrok Nity, který vychytal únik Davida po levé straně!

47’

Srdjan Plavšić
#22
David Moberg Karlsson
#7
45’

0 : 0
45:00

André po další standardce Lille trefil spojnici! Uf!

45’

Fantastický tygří skok Florina Nity, který zabránil vlastnímu gólu. Po centru Yaziciho si málem srazil do vlastní sítě míč Plechatý.

42’

Vindheim se napřahoval ke střílenému centru ve vápně. Jeho pokus byl zblokován na roh.

41’

Po další standardce Lille se míč odrazil před vápno k Bambovi. Ten naštěstí také přestřelil bránu.

39’

Po přímém kopu hlavičkoval André. Naštěstí nad.

37’

Yazici se postavil k přímému kopu z uctivé vzdálenosti a vypálil. Jeho střelu lapil Nita.

35’

Araújo směřoval po pravé straně na branku Sparty, Zkusil obstřelit Nitu, ale minul vzdálenější tyč.

34’

První velká šance Lille. Yazici dobře našel ve vápně Araúja. Toho výborným zákrokem vychytal Florin Nita!

31’

Yazici našel přihrávkou ve vápně Davida. Toho dobře ubránil LK37. O chvíli později pálil Bradarić. Střelu z velké dálky ale v klidu pokryl Nita.

30’

První šanci zápasu měla Sparta! Pavelka si skvěle zasekl balon ve vápně, položil si obránce a vypálil. Bohužel ale přestřelil bránu. To je škoda!

24’

V posledních minutách Lille obléhá branku Sparty, ta ale dobře brání a nepouští Francouze do šancí.

19’

Úvodních 10 minut nepřineslo žádnou šanci. Oba týmy se oťukávají a dobře vědí, že každá chyba může určit ráz utkání.

11’

SPARTA DO TOHO!

0’

Rozcvička je u konce a zápas začíná za deset minut! Utkání můžete sledovat na obrazovkách Nova Sport 1.

Na stadionu právě probíhá předzápasová rozcvička.

Sparta by ideálně potřebovala na půdě Lille zvítězit, aby měla nadále postup do jarní fáze ve svých rukou. Porážka by naopak velmi pravděpodobně znamenala konec nadějí.

Lille vede s osmi body skupinu H. V prvním utkání nás porazilo na Letné 4:1. Pak remizovalo 2:2 s Celticem a vyhrálo 3:0 v Miláně. V odvětě pak s AC Milán remizovalo 1:1.

Sparta má po čtyřech kolech na svém kontě šest bodů za dvě výhry 4:1 nad Celticem. V tabulce je na třetím místě.