Marek Hanousek #5
Marek Janečka #66
64’

Další krásná trefa¨

Sparta vede o dva góly. Frýdek zleva odcentroval, Hložek ve vápně hrudí sklepl míč před sebe a tam z první míč do sítě narval Dočkal! Výborný druhý poločas pokračuje!

Gól - Bořek Dočkal
64’

GÓL

Bořek Dočkal #10 | Záložník
Adriel Ba Loua
Ndefe Gigli Nsungani
60’

Střídání

Adriel Ba Loua #77
Ndefe Gigli Nsungani #2
57’

Neuznaný gól

Blesková akce, Karlsson prostrčil míč před sebe Tettehovi a ten vzdor skluzu bránícího hráče nezadržitelně trefuje síť. Předcházel tomu ale ofsajd, gól je odvolán.

56’

Další krásná trefa

Tak takhle by to šlo. Hložek si mimo vápna nejdřív docela složitě zpracovával odražený míč, když ale konečně našel prostor na střelu, vyslal pod břevno Bolkovi nádherný technický pokus. Vedeme!

Gól - Adam Hložek
56’

GÓL

Adam Hložek #20 | Útočník
49’

Karlssonova paráda

Fantastická trefa Karlssona nás vrací do hry. Zleva si míč navedl na střed hřiště, připravil si ho pro pravačku a pak technicky překonal Bolka. Opravdu krásná trefa!

Gól - David Moberg Karlsson
49’

GÓL

David Moberg Karlsson #7 | Záložník
48’

Centr Karlssona

Švédský záložník se ve druhém poločase přesunul na levou stranu hřiště a teď centroval do vápna, bohužel pouze do rukavic Bolka.

Začátek 2. poločasu

Právě začal druhý poločas. 45:00 | 2. poločas
Konec 1. poločasu

První poločas skončil. 45:00 | 1. poločas
Karta - Lukáš Štetina
44’

Žlutá karta

Lukáš Štetina #19 | Obránce
Karta - Ondřej Lingr
44’

Žlutá karta

38’

Další zakončení Tetteha

Krejčí dlouhým míčem našel Sáčka, ten z první poslal do vápna, kde zakončil Tetteh, Zblokovaná střela levačkou skončila mimo.

Gól - Ondřej Lingr
32’

GÓL

32’

Karviná jde do vedení

Bohužel, teď už branka platit bezpochyby bude. Po centru zprava se k míči ve vápně dostal Lingr a bezchybným zakončením překonal Heču.

31’

Střela Frýdka

I v deseti jsme mohli jít do vedení. Tetteh z vápna přistrčil míč do druhé vlny Frýdkovi, který vypálil pěkně, ale těsně vedle.

30’

Krejčí zraněný

Mimo hru zůstává Krejčí, který je ošetřovaný po souboji.

Karta - Ndefe Gigli Nsungani
22’

Žlutá karta

Karta - Guélor Kanga
21’

Žlutá karta

Guélor Kanga #9 | Záložník
18’

Tutovka Tetteha

Stoprocentní příležitost a v ní Benjamin Tetteh. Přímočará akce od Kangy na Tetteha, ten šel sám na Bolka. Podíval se, zkusil mířit mezi nohy, ale karvniský brankář tam nenechal prostor.

15’

Pokus Karlssona

Hezká práce Tetteha, ten se opět s míčem protlačil do vápna, přes Kangu se pak míč dostal ke Karlssonovi. Ten zakončil, míč ale vykopl Santos.

11’

Rána Kangy

Kanga to zkusil z pořádné dálky a mířil přesně pod břevno. Jenže Bolek byl připravený a balon vyrazil.

10’

Velká šance Tetteha

Po dlouhém nákopu za karvinskou obranu se Tetteh důrazně protlačil přes Šindeláře a utíkal na Bolka. Domácí stoper Benjimu znepříjemnil zakončení zezadu a míč nakonec skončil mimo.

1’

Gól Karviná

Velmi špatný začátek. Hložek přišel v souboji o míč, Sáček pak propadl a Taiwo následně překonal Hečku. Rozhodčí ale branku neuznal!

Začátek zápasu

Zápas právě začal. 00:00 | 1. poločas

Začátek přenosu

Hezký den, vítejte u textového přenosu z prvního venkovního zápasu po restartu ligy. Sparta zajíždí na půdu Karviné a nutně potřebuje sebrat všechny body!