# 27 Martin Sladký

Karta - Martin Sladký
90’
Šance Hložka

V závěru zápasu obrovská šance Hložka, který stál sám před Mandousem, vypálil ale jen do něj.

90’

Tomáš Zahradníček
#23
Martin Hála
Martin Hála
#25
86’
|

# 33 Dávid Hancko

Karta - Dávid Hancko
83’
Počet diváků

7456 Andrův stadion | 23.02.2020 18:40:42

Martin Graiciar
#6
Bořek Dočkal
#10
77’

Benjamin Tetteh
#30
Srdjan Plavšić
#22
77’
|

# 32 Andreas Vindheim

Karta - Andreas Vindheim
76’

Jakub Yunis
Jakub Yunis
#10
Mojmír Chytil
#13
73’
Tutovka Karlssona

Hložek přešel středem hřiště a nabídl míč do vápna volnému Karlssonovi, Ten ale vystřelil jen do Mandouse.

72’
Obraz hry se otočil

Sparta v prvním poločase netvořila, teď se o to snaží, ale k šancím to nevede. Do vápna se soupeře se prakticky nedíváme.

70’
Chytilova střela

Tentokrát Heča nemusel zakročit, rána Chytila z otočky mířila vedle jeho tyče.

68’

Václav Pilař
#7
Šimon Falta
Šimon Falta
#20
63’
Znovu Heča

Kanga ztratil míč na polovině hřiště a na branku se hnal Chytil. Heča ale celou situaci dobře přečetl a skočil olomouckému hráči pod nohy.

59’
Rána Chytila

Domácí útočník neměl daleko ke druhé brance. Před vápnem dostal balon, byl volný a vypálil tvrdou dělovku. Heča byl rychle na zemi a nataženou rukou míč zastavil.

57’
Střela Karlssona

Kanga našel na hranici vápna Karlssona, který vypálil levačkou mimo branku.

51’
Domácí znovu hrozí

Další velká šance Olomouce, v pokutovém území zakončil Hála, míč mu ale naštěstí nesedl a odskákal mimo branku.

50’

1 : 0
45:00
Šance Plavšiće

Kangovi se otevřela středem hřiště dálnice pro přihrávku Plavšićovi, ten postupoval na Mandouse. Domácí obránci ale zabrali, zkomplikovali Plavšićovi zakončení a míč nakonec sebral olomoucký brankář.

41’
Skvělý Heča

Milan Heča se teď vytáhl bravurním zákrokem. K ráně ze střední vzdálenosti se dostal Greššák a pořádně Heču prověřil, ten ale dokázal skočit pod břevno a míč vyrazit.

37’
Sigma jde do vedení

Bohužel, Sigma po rohu vede. Přetažený míč do vápna vrátil Hála, Jemelka zakončil nůžkami a těsně před Hečou míč ztečoval Chytil. Brankář už nemohl dělat nic.

27’
# 13

1 : 0
Karta - Mojmír Chytil
background 27’
Další šance Sparty

Rychlý brejk po ose Kanga - Dočkal - Karlsson zakončil po kličce poslední jmenovaný nadějnou střelou, která po teči skončila v boční síti.

24’
Domácí kombinují

Domácí mají míč víc na kopačkách, do žádných šancí se ale nedostávají. Sparťanská obrana zatím bez problémů.

20’
Standardka domácích

Falta rozehrával přímý kop a zakroutil míč do vápna. Tam hlavičkoval Štěrba, balon ale mířil vysoko nad.

14’
DMK krásně

Karlsson si na polovině hřiště obhodil soupeře a v bleskovém sprintu se pak dostal až do vápna Sigmy. Jeho centr byl zblokovaný na roh, ze kterého tentokrát šance nebyla.

11’
Velká šance!

A po rohu přišla první velká šance zápasu! Míč se po hlavičkovém souboji, v němž byl Hancko, odrazil před vápno ke Kangovi. Ten dlouho nedumal a prudkou ranou protáhl Mandouse, který míč vyrazil.

9’
Roh pro Spartu

Vindheim se uvolnil napravo a po jeho zblokovaném centru kopeme roh!

8’
Zatím bez šancí

Úvod zápasu je opatrný, ani jeden tým si nevytvořil šanci.

4’

Přenosy

Zápas můžete sledovat v přímém přenosu na O2 TV nebo prostřednictvím našeho audiokomentáře na live.sparta.cz!

Rozcvička

V plném proudu je rozcvička, samotné utkání začíná v 17:00!

Olomouc ve formě

Olomouc v minulém kole jasně zvítězila v Teplicích, navíc získala další posilu v podobě Breiteho, který nechybí v sestavě. Naopak hrát nemůže autor dvou branek z minulého kole Lukáš Juliš, kmenový hráč ACS.