Druhý poločas skončil 90:00 | 2. poločas

Žlutá karta

Martin Sladký #27
90’

Šance Hložka

V závěru zápasu obrovská šance Hložka, který stál sám před Mandousem, vypálil ale jen do něj.

Tomáš Zahradníček
Martin Hála
86’

Střídání

Tomáš Zahradníček #23
Martin Hála #25
Karta - Dávid Hancko
83’

Žlutá karta

Dávid Hancko #33 | Obránce
Počet diváků

7456 Andrův stadion | 23.02.2020 18:40:42
Martin Graiciar
Bořek Dočkal
77’

Střídání

Martin Graiciar #6
Bořek Dočkal #10
Benjamin Tetteh
Srdjan Plavšić
77’

Střídání

Benjamin Tetteh #30
Srdjan Plavšić #22
Karta - Andreas Vindheim
76’

Žlutá karta

Andreas Vindheim #32 | Obránce
Jakub Yunis
Mojmír Chytil
73’

Střídání

Jakub Yunis #10
Mojmír Chytil #13
72’

Tutovka Karlssona

Hložek přešel středem hřiště a nabídl míč do vápna volnému Karlssonovi, Ten ale vystřelil jen do Mandouse.

70’

Obraz hry se otočil

Sparta v prvním poločase netvořila, teď se o to snaží, ale k šancím to nevede. Do vápna se soupeře se prakticky nedíváme.

68’

Chytilova střela

Tentokrát Heča nemusel zakročit, rána Chytila z otočky mířila vedle jeho tyče.

Václav Pilař
Šimon Falta
63’

Střídání

Václav Pilař #7
Šimon Falta #20
59’

Znovu Heča

Kanga ztratil míč na polovině hřiště a na branku se hnal Chytil. Heča ale celou situaci dobře přečetl a skočil olomouckému hráči pod nohy.

57’

Rána Chytila

Domácí útočník neměl daleko ke druhé brance. Před vápnem dostal balon, byl volný a vypálil tvrdou dělovku. Heča byl rychle na zemi a nataženou rukou míč zastavil.

51’

Střela Karlssona

Kanga našel na hranici vápna Karlssona, který vypálil levačkou mimo branku.

50’

Domácí znovu hrozí

Další velká šance Olomouce, v pokutovém území zakončil Hála, míč mu ale naštěstí nesedl a odskákal mimo branku.

Začátek 2. poločasu

Právě začal druhý poločas. 45:00 | 2. poločas
Konec 1. poločasu

První poločas skončil. 45:00 | 1. poločas
41’

Šance Plavšiće

Kangovi se otevřela středem hřiště dálnice pro přihrávku Plavšićovi, ten postupoval na Mandouse. Domácí obránci ale zabrali, zkomplikovali Plavšićovi zakončení a míč nakonec sebral olomoucký brankář.

37’

Skvělý Heča

Milan Heča se teď vytáhl bravurním zákrokem. K ráně ze střední vzdálenosti se dostal Greššák a pořádně Heču prověřil, ten ale dokázal skočit pod břevno a míč vyrazit.

27’

Sigma jde do vedení

Bohužel, Sigma po rohu vede. Přetažený míč do vápna vrátil Hála, Jemelka zakončil nůžkami a těsně před Hečou míč ztečoval Chytil. Brankář už nemohl dělat nic.

Gól - Mojmír Chytil
27’

GÓL

24’

Další šance Sparty

Rychlý brejk po ose Kanga - Dočkal - Karlsson zakončil po kličce poslední jmenovaný nadějnou střelou, která po teči skončila v boční síti.

20’

Domácí kombinují

Domácí mají míč víc na kopačkách, do žádných šancí se ale nedostávají. Sparťanská obrana zatím bez problémů.

14’

Standardka domácích

Falta rozehrával přímý kop a zakroutil míč do vápna. Tam hlavičkoval Štěrba, balon ale mířil vysoko nad.

11’

DMK krásně

Karlsson si na polovině hřiště obhodil soupeře a v bleskovém sprintu se pak dostal až do vápna Sigmy. Jeho centr byl zblokovaný na roh, ze kterého tentokrát šance nebyla.

9’

Velká šance!

A po rohu přišla první velká šance zápasu! Míč se po hlavičkovém souboji, v němž byl Hancko, odrazil před vápno ke Kangovi. Ten dlouho nedumal a prudkou ranou protáhl Mandouse, který míč vyrazil.

8’

Roh pro Spartu

Vindheim se uvolnil napravo a po jeho zblokovaném centru kopeme roh!

4’

Zatím bez šancí

Úvod zápasu je opatrný, ani jeden tým si nevytvořil šanci.

Začátek zápasu

Zápas právě začal. 00:00 | 1. poločas

Přenosy

Zápas můžete sledovat v přímém přenosu na O2 TV nebo prostřednictvím našeho audiokomentáře na live.sparta.cz!

Rozcvička

V plném proudu je rozcvička, samotné utkání začíná v 17:00!

Olomouc ve formě

Olomouc v minulém kole jasně zvítězila v Teplicích, navíc získala další posilu v podobě Breiteho, který nechybí v sestavě. Naopak hrát nemůže autor dvou branek z minulého kole Lukáš Juliš, kmenový hráč ACS.