Mihail A. Baluta
#20
62’
Rána Kangy

Sparťani nakrátko rozehráli rohový kop a ke střele z rohu pokutového území se dostal Kanga. Jeho pokus ale přelétl branku.

59’
|

# 22 Tomáš Souček

Karta - Tomáš Souček
58’
Další šance Baluty

Slavia má teď navrch, po autu a přihrávce z pravé strany zakončil ve vápně Baluta. Míč ale trefil vnějším nártem a ten se tak vykroutil mimo tři tyče.

54’
Gol Slavie

Ševčík měl ve středu hřiště čas, aby na pravé straně našel Coufala. I ten byl osamocený, jeho křižná přihrávka do vápna skončila u Baluty, který už snadno skóroval do odkryté sítě.

50’

#4
45’

1 : 1
45:00
|

# 20 Mihail A. Baluta

45’
Tutovka Slavie

Slávisti teď zahodili tutovou příležitost! Olayinka zakončoval úplně sám z malého vápna, nepochopitelně ale překopl.

34’
Přímý kop Slavie

Slavia rozehrávala přímý kop od brankové čáry a nedaleko vápna. Centr letěl opět na zadní tyč na Součka. I tentokrát se dostal k hlavičce, míč ale letěl pomalu a Heča ho v pohodě lapil.

26’

Srdjan Plavšić
#22
Benjamin Tetteh
#30
24’
|

# 9 Guélor Kanga

Karta - Guélor Kanga
21’
Guélor Kanga
# 9 | Záložník

1 : 1
Penalta
background 21’
PENALTA

Brankář Kovář v pokutovém území zfauloval Tetteha a je z toho pokutový kop pro Spartu!

19’
Frýdek ve vápně

Kanga se dostal po špatné rozehrávce brankáře Kováře k míči na straně pokutového území, poslal ho před branku a střílet málem mohl Frýdek. Než si ale srovnal úhel, slávisté ho obklíčili a sebrali mu míč.

12’
Gol Slavie

Tak jako je na jaře bohužel už smutným zvykem, Tomáš Souček střílí v derby další gól. Prosazuje se hlavou po rohovém kopu.

7’
Tomáš Souček
# 22

1 : 0
background 7’
První minuty bez šancí

Úvod zápasu se nese v duchu kopané ve středu hřiště, ani jeden z týmů si zatím nevypracoval větší šance.

6’

Rozcvička

Oběma týmům se právě rozcvičují brankáři, brzy přijdou i zbytky týmů. Zápas začíná v 15:00.

Slavia se změnami

Spoustu změn v sestavě udělali slávisté. V brance nastoupí veterán Kovář, na hřišti budou i obvyklí náhradníci Kudela, Zelený nebo Baluta.

Sestava Sparty

Do naší sestavy se na stopera vrací Štetina, v základu je i Eldar Ćivić na pozici levého záložníka.

Končíme derby

Derby je vždy derby a Sparta chce poprvé v sezóně porazit Slavii. V tabulce už ale o nic nejde, Slavia po utkání oslaví mistrovský titul, my končíme třetí.

Začátek přenosu

Hezký den, vítejte u textového přenosu z posledního utkání letošního ročníku FORTUNA:LIGY.