Přímý kop Šurala

Sparta měla přímý kop těsně zpoza vápna, Šural ale poslal míč o kousek vedle.

83’
Domácí snižují

Po prudkém centru naše obrana odvrátila míč na hranici vápna, odtud pálil Kavka, Heča míč vyrazil. Balon se ale dostal k volnému Čížkovi a ten ho uklidil do sítě.

79’

#19
77’
GOOL RADAKOVIĆ

Uklidnění přichází po rohovém kopu. V nepřehledné situaci si míč ve vápně našel Uroš Radaković, který střílí svůj první soutěžní gól za Spartu!

74’
Uroš Radaković
# 5 | Obránce

0 : 2
Karta - Uroš Radaković
background 74’
Plavšić nabízel

Velká šance také na naší straně. Plavšić hezky zpracoval dlouhý míč a před prázdnou branku ho předložil Golgolovi. Ten ale na míč těsně nedosáhl.

73’

Daniel Voráč
#15
Tomáš Válek
Tomáš Válek
#9
70’
Válkova tutovka

Domácí měli blízko k vyrovnání. Po centru zleva se k centru dostal volný Válek, míč poslal těsně vedle.

70’
Plavšić se uvedl

Srdjan hned po příchodu na hřiště prokličkoval až do vápna a zakončil. Míč ale skončil v rukavicích Skočdopoleho.

64’

Srdjan Plavšić
#22
Lukáš Vácha
Lukáš Vácha
#6
63’
Střela Vatajela

Vatajelu napřáhl z velké dálky k tyči, brankář Skočdople trošku zazmatkoval a snadný míč vyrazil na roh.

63’
|

# 13 Jiří Fadrný

Karta - Jiří Fadrný
62’

Jiří Fadrný
Jiří Fadrný
#13
Marek Pecina
#6
55’
Velká šance Bajera

Bajer podruhé v zápase donutil Heču k famóznímu zákroku. Znovu se ve vápně protlačil až ke střele, Heča ale míč vykopl!

53’

Josef Šural
Josef Šural
#23
Matěj Pulkrab
#3
52’
Vatajelu přímý kop

Vatajelu napřáhl z přímého kopu z pětatřiceti metrů a míč skončil těsně nad brankou.

48’

0 : 1
45:00
Střela/centr Golgola

Golgol utekl po pravé straně a před branku vyslal prudký centr, možná to byla i střela na zadní. Pulkrab na míč nedosáhl a ten se tak dokutálel do zámezí.

43’
Velká šance Urbánka

V dobré pozici vyslal křižnou střelu domácí kapitán Urbánek, pálil ale vedle.

41’
|

# 27 Tomáš Wiesner

Karta - Tomáš Wiesner
38’
Protiútok Sparty

Domácí ztratili míč na polovině Sparty a Sáček se hnal s míčem do protiútoku. Nakonec přihrál Golgolovi, který to zkusil z pětadvaceti metrů, míč opět letěl nad branku.

32’
Rána Vatajela

K odraženému míči se dostal Vatajelu, který pálil z halfvoleje pravou nohou. Branku přestřelil o metr.

30’
Střela z první Pulkrab

Vácha nacentroval a Pulkrab krásně z první zakončil o zem. Míč ale skončil v rukavicích Skočdopoleho.

29’
|

# 6 Lukáš Vácha

Karta - Lukáš Vácha
27’
A VEDEME

Rychlá kombinace plná několika přihrávek z první skončila u Pulkraba, kterému míč přistrčil Vácha. Mladý útočník už měl snadnou pozici a zblízka propálil Skočdopoleho.

22’
# 3 | Útočník
Asistence: Lukáš Vácha

0 : 1
Karta - Matěj Pulkrab
background 22’
Šance po rohu

Po rohu hlavičkoval Golgol ve vyložené pozici, míč ale ukryl do náruče dosud trochu nejistý brankář Skočdopole. Tento zákrok mu ale jistě dodá klidu!

21’
Skákavá střela Vácha

Vácha měl dost prostoru ve středu hřiště a zkusil na branku poslat skákavou střelu. Ta ale mířila těsně vedle.

20’
Centr Sáčka

Vatajelu znovu centroval, míč přizvedl jeden z domácích. I tak se k hlavičce dostal Sáček, jeho padající střela ale přelétla břevno.

17’
Tutovka Kavka

Domácí teď měli obrovskou šanci. Středem hřiště se protlačil Kavka a donutil k výbornému zákroku Heču!

14’
Počet diváků

3450 Městský fotbalový stadion Polná | 02.10.2018 15:43:56
Centr Vatajela

Sparta znovu blízko golů, na centr Vatajela nedoskočil Wiesner.

12’
Bajer v šanci

Domácí se teď snaží potěšit fanoušky a střelu Bajera dokonce Radaković musel vytlačit na roh. Z něj ale Polná nic nevytěžila.

10’
Střela domácích

Domácí si připsali první střelu, takřka z poloviny hřiště pálil přímo doprostřed branky Kavka.

7’
Velká šance Vatajela

Brankář Skočdopole neudržel slabý centr Ćiviće a míč se odrazil k volnému Vatajelovi. Ten zakončoval do odkryté brány, jenže na poslední chvíli míči do cesty skočil jeden z obránců.

6’
Střela Kanga

Kanga vycítil trochu místa a napřáhl z pětatřiceti metrů. Míč ale mířil vysoko nad branku.

4’

Ostrý centr Vatajela těsně podskočil Matěj Pulkrab. Sparta zatím soupeře nepustila z jeho poloviny.

4’
Zápas Začal

Hezký den, vítejte u textového přenosu ze třetího kola MOL Cupu. Sparta se představuje na hřišti divizní Polné!