Partnerské kluby

Partnerské kluby

Do projektu partnerských klubů AC Sparta Praha fotbal, a.s. se jako první zapojili FK Motorlet Praha a FC Tempo Praha. Vzájemná spolupráce přináší především vhodné podmínky pro optimální sportovní růst všech hráčů. Nedílnou součástí jsou i trenérské stáže a úzká vzájemná komunikace. V průběhu let se pravidelně daří přechody hráčů mezi kluby vedoucí až do A“ týmu ACS.

Hospitality

FK Motorlet Praha

FK Motorlet Praha je klub s bohatou tradicí fotbalu na Praze 5 v Jinonicích a velkou členskou základnou. Dobrá dostupnost na naše tréninkové centrum mládeže vybízí k pravidelné spolupráci trenérů obou klubů. V posledních letech zanechali výraznější stopu v našich výběrech například Dominik Plechatý, Matyáš Kozák, Dominik Šimáček nebo Martin Ambler.

Hospitality

Tempo Praha

Tempo Praha je klubem s jednou z největších členských základen v ČR. Jeho snahou je vytvářet přátelské a příjemné prostředí pro všechny své členy. Klubová filozofie založená na hře fair play a citlivému přístupu k hráčskému rozvoji navazuje na filozofii ACS, čímž je skvělým partnerem ve výchově talentované mládeže.