Partnerské kluby

Partnerské kluby

Partnerské kluby hrají také klíčovou roli v projektu Sparťanské fotbalové školičky, díky nimž mohou děti z našich kroužků v mateřských školách nalézt návaznost právě v těchto strategicky rozmístěných klubech po Praze. Odkud už pro nejtalentovanější hráče vede přímá cesta do akademie na Strahově.

Hospitality

SK Motorlet Praha

SK Motorlet Praha je klub s bohatou tradicí fotbalu na Praze 5 v Jinonicích a velkou členskou základnou. Dobrá dostupnost na naše tréninkové centrum mládeže vybízí k pravidelné spolupráci trenérů obou klubů. V posledních letech zanechali výraznější stopu v našich výběrech například Dominik Plechatý, Matyáš Kozák, Dominik Šimáček nebo Martin Ambler.

Hospitality

FC Tempo Praha

FC Tempo Praha je klubem s jednou z největších členských základen v ČR. Jeho snahou je vytvářet přátelské a příjemné prostředí pro všechny své členy. Klubová filozofie založená na hře fair play a citlivému přístupu k hráčskému rozvoji navazuje na filozofii ACS, čímž je skvělým partnerem ve výchově talentované mládeže. Až do prvního týmu Sparty se z Tempa vypracoval například Martin Vitík.

Hospitality

FK Admira Praha

Tradiční pražský fotbalový klub se sídlem na Praze 8, který v roce 2019 oslavil výročí 110 let od jeho založení. Admira sportovcům nabízí tréninkové a zápasové zázemí jak na hlavním stadionu v Kobylisích, tak i ve sportovním areálu u ZŠ Hovorčovická. Klub zároveň spolupracuje se ZŠ Mazurská, kde využívá atletický stadion, travnatou plochu a plochu s umělým povrchem. Hlavním cílem klubu je výchova nejen skvělých fotbalistů a fotbalistek, ale i čestných a sebevědomých hráčů a hráček se slušností a pokorou.

Hospitality

SK Olympie Dolní Břežany

SK Olympie Dolní Břežany je druhý největší klub na Praze-západ se zaměřením na výchovu fotbalové mládeže. Olympie nabízí moderní sportovní areál v klidném vesnickém prostředí s dobrou dostupností do Prahy. Na hřišti Olympie začali s fotbalem ligoví hráči Ondřej Petrák, Petr Breda, Jiří Boula, Tereza Koubová a Bára Motyková.

Hospitality

SK Modřany

SK Modřany je fotbalový klub s více jak 100 letou historií, který působí v Modřanech na Praze 12.
Klub se zaměřuje na fotbalovou sportovní průpravu ve své lokalitě, pracuje s nejmenšími dětmi ve fotbalové školičce až po dorostenecké kategorie. Spolupráce se Spartou pomáhá předávat společnou myšlenku rozvoje a výchovy mladých sportovců širšímu okruhu dětí a mládeže a přispívá, tak nárůstu aktivních sportovců.

Hospitality

FC Zličín

FC Zličín je klubem, který klade velký důraz na rozvoj svých mládežnických družstev, kde sdružuje více jak 150 dětí, které využívají tamní vynikající tréninkové podmínky. Zázemí klubu prošlo v posledních letech významnou rekonstrukcí. O děti se na úrovni mládeže starají licencovaní trenéři, kteří dohlíží nejen na rozvoj fotbalových dovedností, ale také rozvoj pohybový a sociální. Převážně v zimních měsících klub ve svém areálu pořádá větší množství turnajů pro všechny věkové kategorie.

Hospitality

FK Loko Vltavín

FK Loko Vltavín, z.s. byl založen v roce 1898 a patří mezi deset nejstarších klubů v ČR. Stadion se nachází v centru hlavního města Prahy na Praze 7. V minulosti hrál klub druhou nejvyšší soutěž v ČR (1948), což se v roce 2013 podařilo zopakovat. Dres klubu oblékali mimo jiné známá jména fotbalových hřišť jako Josef Bican, Tomáš Stránský či Václav Migas. FK Loko Vltavín se dlouhodobě věnuje podpoře a rozvoji sportovní činnosti dětí a mládeže. Pravidelně pořádá v zimním období turnaje přípravek a žákovských mužstev.

Hospitality

SK Aritma Praha

SK Aritma Praha je tradičním klubem na Praze 6 s kvalitním zázemím pro rozvoj všestranné pohybové průpravy. Klub má 1.100 členů sdružených v oddílech kopané, košíkové, atletiky, tenisu, ASPV, turistiky, odbíjené. Oddíl fotbalu má mužstva všech věkových kategorií od přípravek po starou gardu. V blízkosti klubu se nachází i Fakulta tělesné výchovy a sportu a tak v klubu působí mnoho vzdělaných trenérů či studentů absolvující praxe. V klubu působilo mnoho zajímavých hráčů - Tichý (stříbro z MS v Chile), Gůra, Svoboda, Mistr či Radek Šírl.