Ligová fotbalová asociaceFORTUNA:LIGA
Novinky

Hložek a Plechatý na tréninku mládeže!

Vzácnou návštěvu zažili mladíci z kategorií U13 a U14! Na jejich trénink totiž dorazili členové A týmu a odchovanci Sparty - Adam Hložek a Dominik Plechatý!

Sdílet

Vzácnou návštěnu přivítali hráči a relizačný týmy kategorií U13 a U14 na svém tréninku! Do nafukovací haly za nimi totiž přišli dva členové A týmu a odchovanci sparťanské mládeže - Adam Hložek a Dominik Plechatý! Oba se zapojili do tréninkových jednotek společně s jejich mladšími následovníky!
Mladí sparťané byli u vytržení, když u vstupních dveří nafukovací haly spatřilo své velké idoly z A týmu. Oba hráči za chlapci přišli, pozdravili je a zapojili se do tréninkových jednotek. „Adam i Dominik byli naprosto úžasní ke klukům, kteří k nim vzhlížejí", komentoval počínání ligových fotbalistů na tréninku šéftrenér přípravkových kategorií a trenér kategorie U13, Jaroslav Vavříček. 
„Skvělým přístupem k tréninku navíc dávali jasný příklad mladým fotbalistům ze Strahova. Protože jsou oba našimi odchovanci, je klukům jasné, že cesta do A týmu je otevřená a záleží pouze na nich, jestli Adama s Dominikem napodobí" zhodnotil Jaroslav Vavříček přínos obou borců do tréninku.
Členové A týmu a mládežničtí reprezentanci se zapojili do všech cvičení s danou kategorií a hoši ze Strahova byli nejednou z jejich umění naprosto unešení. „Pro naše hráče je velká inspirace potkat na tréninku hráče A týmu a hrát s nimi na jednom hřišti", líbil se přínos obou hráčů hlavnímu trenérovi kategorie U14, Martinu Kumštovi.
Ten navíc ocenil i vliv těchto dvou hráčů na samotné mládežnické trenéry: „To, že jsou tito hráči našimi odchovanci, dělá radost a je inspirací všem trenérům na Strahově."
Na obou hráčích byla vidět ochota a chuť pomáhat mladším fotbalistům. Zároveň jsou velmi vděční trenérům, že se díky jejich práci mohli dostat až do A týmu našeho klubu!
1 / 66

Další novinky