RozhovoryMuži ASPARTA iD

Zápas ovlivnily individuální chyby

Tisková konference s trenérem Václavem Jílkem

Sparta remizovala v Českých Budějovicích 2:2. Nováček se ujal po první půli dvougólového vedení. První branku Sparty vstřelil na začátku druhé půle Kanga, druhou v závěru střídající Tetteh. Utkání hodnotil na tiskové konferenci trenér Václav Jílek.

TISKOVKA | Trenér Jílek po remíze v Budějovicích

Trenére, čím si vysvětlujete vstup do zápasu?
Dostal jsem otázky, jestli to byla otázka nekoncentrovanosti. Spíše to ale vyplynulo z individuálních chyb hráčů z obranné řady. Poprvé šlo o netrefení míče Costou. Čistý balon, který by podle mě měl trefit. Podruhé šlo o hloupé vystoupení Matěje Hanouska. Pak už jsme to nestačili zavřít. Když jsem se na to díval, tak tam ale byl jednoznačný faul na Sáčka. Dneska byly některé výroky zvláštní… Prostě jsme nevstoupili dobře do utkání. Nepřisuzoval bych to nekoncentrovanosti, ale individuálním chybám.
Co jste hráčům říkal po úvodu utkání, kdy jsme rychle mohly prohrávat o dvě branky?