Ligová fotbalová asociaceChance Liga
NovinkyU-11

Ondrášovka Cup U11

U11 veze z prestižního turnaje stříbro!

Sdílet

Kluci se představili ve vynikající formě a hned od začátku soupeře přehrávali. První den vyhráli všechny zápasy s celkovým skóre 24:2. Druhý den ve zlaté skupině byli také suverénní, pouze v derby prohráli vlastním gólem v poslední minutě.
Základní skupina:
AC Sparta – Benešov 8:0
AC Sparta – Choceň 4:2
AC Sparta – Bohemians 4:0
AC Sparta – Jihlava 4:0
AC Sparta – Hradec Králové 4:0
Zlatá skupina:
AC Sparta – Zbrojovka Brno 4:1
AC Sparta – Solnice 4:1
AC Sparta – Vítkovice 7:1
AC Sparta – Slavia 1:2
AC Sparta – Pardubice 5:0
AC Sparta – Slovácko 5:1
Druhé místo.
Turnaj zhodnotil hlavní trenér kategorie Aleš Vytlačil: „Na závěrečný turnaj sezony a vlastně i na poslední akci v rámci společného dvouletého cyklu starší přípravky jsme vyjeli do Benešova na finále Ondrášovka Cupu U11. I přesto, že se hrál turnaj v pěti hráčích v poli, což je formát, ve kterém naši hráči již dlouhou dobu nenastupují, jsme se již od prvního utkání herně chytili a naše hra přinesla jak individuální, tak i týmovou kvalitu, kterou bychom očekávali. V průběhu celého turnaje jsme vyjma dvou divokých utkání se Solnicí a Chocní odehráli 8 utkání na výbornou a prakticky ve všech zápasech jsme většinu zápasu hráli dle našich představ. Herně jsme nezvládli finálové utkání s naším rivalem z Edenu, kde i přesto, že jsme šli do rychlého vedení, tak jsme nakonec nezvítězili. V tomto utkání nám scházela větší míra herní odvahy, a tak o osudu dvoudenního finálového turnaje rozhodl právě tento dvacetiminutový úsek proti Slávii. Všichni kluci zaslouží za dvoudenní vystoupení našeho týmu velkou pochvalu.“
AC Sparta: Mašát, Federle, Krejčí, Kos, Man, Forejt, Heisig, Kubíček, Klečar, Šebrle, Švec.

Další novinky