ReportážeU-19

Těsná, ale důležitá

Devatenáctka přetlačila Sigmu

Ve čtvrtém kole I. Celostátní ligy U19 přivítal tým trenéra Kopáňka na Strahově ambiciózní Sigmu Olomouc, která zvítězila ve třech ze čtyř úvodních kolech. Další porážku si na Hanou však vezou z Prahy, protože Sparta porazila Sigmu Olomouc 1:0.
Diváci na tribuně TCM na Strahově nečekali na branku nijak dlouho, protože již ve 14. minutě poslal Spartu do vedení Kaštánek – 1:0.
Sparťanská jedenáctka pracovala velmi kompaktně a trenér Kopáňko neměl důvod ke střídání až do 64. minuty, kdy poprvé sáhl do základní jedenáctky. Střelce Kaštánka nahradil ofenzivním Hruškou.
I hostující Sigma si vytvořila několik nadějných příležitostí, ale žádná z nich neskončila za zády brankáře Ulricha, pro kterého to byla třetí vychytaná nula v sezoně. Devatenáctka Sparty porazila Sigmu Olomouc těsně 1:0.
AC Sparta Praha U19 – SK Sigma Olomouc U19 1:0 (1:0)
Branky: 14. Kaštánek. ŽK: Kaufman (Sparta). Rozhodčí: Švagr – Štefan, Kučera. Počet diváků: 62 diváků.
Sparta: Ulrich – Stárek, Vydra (75. Kaufman), Sprinz, Jedlička, Osmani, Váňa (86. Boček), Ševínský, Lilling, Kaštánek (64. Hruška), Lehocký.
Sigma: Bílý – Cahel (62. Saňák), Koláček (68. Mikulenka), Dohnálek, Hadaš, Waclawik, Vítek, Smolka, Vyhlídal (62. Nízký), Studený, Paar (88. Hřivnáč).