InformaceMuži A

Organizační info před zápasem s Teplicemi

V sobotu nás čeká další domácí ligové utkání, do epet ARENY zavítá čtrnáctý celek tabulky - Teplice. Výkop je naplánován na 18. hodinu, brány stadionu se otevřou 90 minut před začátkem. Přečtěte si všechny potřebné organizační informace.
Vstupenky na zápas jsou k dispozici  ZDE .
Zákaznické centrum na Letné bude otevřeno tradičně dvě hodiny před začátkem zápasu. Brány stadionu se otevřou hodinu a půl před úvodním hvizdem, tedy v 16:30 hodin.
Přijďte na utkání včas a užijte si předzápasový program! V 17:00 se můžete těšit na střílení triček s Rudym. O půl hodiny později budou hostesky Tipsportu rozhazovat balíčky s pozvánkami do poločasové soutěže.
Při zápase se můžete v epet ARENĚ zahřát čajem. Podívejte se na mapku stadionu, kde prodejní místa najdete.
  • Rozhodčí: O. Berka - M. Vlček, M. Leška
  • Kurzy Tipsport: 1.15 – 8.27 – 19.30 (další sázkové příležitosti k zápasu najdete ZDE)
  • Parkování: Fanoušci mohou před zápasem využít parkování na Letenské pláni.
Na stadionu jsou rozmístěny sběrná místa s kontejnery, do kterých je možné vhodit kelímek a tím přispět 50 Kč Nadačnímu fondu ACS.
Pokud se na zápas nechystáte, můžete své místo přeposlat kamarádovi. To bude možné nejpozději dvě hodiny před výkopem, tj. do 16:00 hodin. Do tohoto termínu je ale současně nutné přeposlané místo druhou osobou v profilu Sparta iD přijmout. Celý proces můžete vedle internetového prohlížeče provést také v mobilní aplikaci Sparta.