Organizační info před Bohemians

V sobotu nás čeká 3. kolo skupiny o titul, v rámci kterého se střetneme s Bohemkou. Výkop je naplánován na 15:00, brány stadionu se otevřou 90 minut před začátkem. Přijďte na svá místa včas! Přečtěte si před utkáním všechny potřebné organizační informace.
Zákaznické centrum na Letné bude otevřeno tradičně dvě hodiny před začátkem zápasu. Brány stadionu se otevřou hodinu a půl před úvodním hvizdem, tedy v 13:30 hodin.
Přidejte se k výzvě Letenských a přijďte na utkání v rudém dresu! Doražte včas a užijte si předzápasový program. Můžete se těšit nejen na střílení triček s Rudym, ale i na další doprovodné aktivity. Hostesky Tipsportu budou také rozhazovat balíčky s pozvánkami do poločasové soutěže. Těsně před výkopem spolu popřejeme sparťanské legendě Petru Gabrielovi k jeho 50. narozeninám.
  • Rozhodčí: L. Szikszay - J. KubrM. Volf
  • Kurzy Tipsport: 1.23 – 6.49 – 12.70 (další sázkové příležitosti k zápasu najdete ZDE)
  • Parkování: Fanoušci mohou před zápasem využít parkování na Letenské pláni.
Na stadionu jsou rozmístěny sběrná místa s kontejnery, do kterých je možné vhodit kelímek a tím přispět 50 Kč Nadačnímu fondu ACS.
Pokud se na zápas nechystáte, můžete své místo přeposlat kamarádovi. To bude možné nejpozději dvě hodiny před výkopem, tj. do 13:00 hodin. Do tohoto termínu je ale současně nutné přeposlané místo druhou osobou v profilu Sparta iD přijmout. Celý proces můžete vedle internetového prohlížeče provést také v mobilní aplikaci Sparta.