U19
AC Sparta Praha – SK Dynamo České Budějovice 3:2 (3:1)
Góly: 2. Vitarigov, 15. Vaněk, 38. Tesař – 37. Faltus, 58. Gantogtokh.
ŽK: Štindl (ČB).
Sparta: Rodriguez Cuesta – Říha, Piralić, Diviš (71. Rebibo) – Novák, Feit, Reitmeier (85. Cettl), Tesař (71. Liška) – Vitarigov (46. Kačer), Vaněk ©, Boháč.
Trenér Jan Kopáňko hodnotí duel: „Do utkání jsme měli velmi dobrý vstup, kdy jsme dali v prvních 15 minutách dvě branky a herně dominovali. Herní kvalitu a pohodu jsme si dokázali udržet celý poločas. Ve druhém dějství jsme neměli tak kvalitní pohyb a řešení herních situací, soupeř hru vyrovnal, snížil a z penalty mohl vyrovnat, ale Rodriguez Cuesta ji chytil. Z utkání mám dobrý pocit a mnoho podnětů do další společné práce.“

U19B
SK Kladno – AC Sparta Praha 1:2 (0:2)
Góly: 61. Klein – 14. Šetka, 27. Fritz.
ŽK: Janega, Fajka, Novák – Rebibo.
Sparta: Heerkens – Princ, Rebibo, Svoboda – Šetka, Sedláček (87. Střeska), Váňa ©, Liška (67. Tesař) – Fritz (85. Ondrášek), Kotrba, Steiner (46. Kačer).
Trenér Lukáš Bláža hodnotí duel: „Prvních 35 minut jsme odehráli výborně – dominantně na míči, s dobrým pohybem a dali jsme také dvě hezké branky. Soupeř vůbec nevěděl, jak nás bránit. Ve druhé půli se začalo objevovat zbytečně moc chyb v naší kombinaci a Kladno se dostalo do zápasu díky nákopům a naší slabší aktivitě bez míče. I tak jsme ale vyhráli zaslouženě.“
U17
AC Sparta Praha – SK Dynamo České Budějovice 4:1 (1:1)
Góly: 40. Topič, 52. Hrubý, 61. Brabec, 63. Duška – 22. Tušek.
Sparta: Franc – Střeska (53. Poturnay), Mikuš, Havrlík © – Vodolán (45. Duška), Port (53. Moudrý), Hrubý (53. Krpálek), Havelka – Kaczmarek, Brabec, Pavlo (35. Topič).
Trenér Jakub Hovorka hodnotí duel: „V prvním poločase byl náš výkon vysoko pod možnosti týmu. Byli jsme ve špatných prostorách, nechtělo se nám běhat a pak se vše snažili uhasit na poslední chvíli. V druhém poločase došlo ke zlepšení výkonu týmu i díky střídaní pěti hráčů, kteří tomu dali novou energii. I přes zlepšený výkon a vítězství, nemám z utkání dobrý pocit.“
_13.webp)
U16
SK Kladno U17 – AC Sparta Praha 2:1 (1:0)
Góly: 20., 52. Procházka – 87. Topič.
ŽK: Kopta, Janát, Lhota, Kejzlar (KLA).
Sparta: Stoulil – Kořínek (46. Ondrášek), Jeřábek ©, Hocek – Dýcka, Pospíšil (46. Fejfar), Sochůrek, Křemen (46. Topič), Amler (46. Jandovský) – Holinka, Raban.
Trenér Pavel Čunát hodnotí duel: „Utkání se nám vůbec nepovedlo. Ani výsledkově, ani herně. Naše hra byla velmi pomalá, málo odvážná a vůbec jsme nebyli nebezpeční pro branku soupeře. Chyběl nám pohyb, agresivita a kvalita v kombinaci. Soupeř byl v mnoha parametrech lepší a zasloužil si vyhrát.“
U12
AC Sparta Praha – FK Neratovice-Byškovice U13 5:6 (0:2, 4:2, 1:2)
Góly ACS: Pavelec (2), Brosch, Winterling, Brett.
Sparta: Starec, Škrleta, Macháč, Foglar, Endal, Topič, Winterling, Domdjoni, Turoň, Severa, Brett, Pavelec, Žák, Brosch, Sellák, Jelínek, Pekhart.
U11
Sparťani se v sobotu 12. srpna zúčastnili Memoriálu Miroslava Šafaříka v Říčanech. Formátem turnaje byly základní skupiny, po kterých, na základě postavení, přímo následovaly boje o konečné umístění. Ve skupině nás tedy čekalo pět soubojů.
AC Sparta Praha – SK Slavia Praha 1:2
Gól ACS: Rejšek.
AC Sparta Praha – FK Motorlet Praha U12 0:1
AC Sparta Praha – FK Mladá Boleslav 3:0
Góly ACS: Rejšek (2), Sommer.
AC Sparta Praha – FK Ústí nad Labem 3:1
Góly ACS: Haller (2), Miramand.
AC Sparta Praha – FK Říčany 7:0
Góly ACS: Karas (3), Tayamba, Čagánek, Sommer, Rejšek.
Ve skupině jsme dosáhli 3 výhry a 2 prohry při skóre 14:4, což nás posunulo do boje o konečnou pátou pozici.

O 5. místo:
AC Sparta Praha – FK Mladá Boleslav 11:0
Góly ACS: Sommer (2), Haller (2), Fafejta (2), Pertlík, Karas, Kisel, Čagánek, Kult.
Sparťani po jasné výhře s Mladou Boleslaví obsadili konečné 5. místo.
Nominace Sparty: Seďa, Jirk, Pantie, Kisel, Pertlík, Macháček, Miramand, Bocchetti, Sommer, Karas, Fafejta, Haller, Žúbor, Kult, Rejšek, Čagánek.
Trenér Filip Kracík hodnotí Memoriál Miroslava Šafaříka: „Úvod turnaje nám herně ani výsledkově vůbec nevyšel. Prezentovali jsme se příliš individuálním fotbalem a ve hře nám naprosto chyběl pohyb. V průběhu turnaje se naše výkony postupně zlepšovaly a poslední dva zápasy už snesly určité měřítko. Pořadatelům děkujeme za pozvání a organizaci akce.“