Nový domácí dres pro sezonu 24/25 už nyní v prodeji!

RozhovoryMuži A

V první půli jsme dali krásné góly

Kaan Kairinen po vítězství nad Jabloncem

Kaan Kairinen si proti Jablonci připsal asistenci na vítězný gól Jana Kuchty. V utkání odehrál 64 minut a po zápase přišel mezi novináře. Přečtěte si přepis jeho slov.
Kaane, jak bys zhodnotil dnešní utkání?
Samozřejmě je to od nás solidní zápas. Hlavně první poločas, kdy jsme dali krásné góly po dobrém výkonu. V druhém poločase nám to trochu ztížila nešťastná červená karta. Celkově je ale výhra 3:0 velmi dobrá.
Co jsi říkal na začátek zápasu? Stejně jako v létě jste Jablonci dali rychlé góly. Bylo to pro vás snadné?
Neřekl bych, že to bylo snadné. Jablonec je pro mě pořád dobrý tým, proti kterému jsme hráli. Je to v naší DNA. Jsem velmi spokojený a šťastný, že jsme pracovali dohromady a dali v první půli krásné góly.
Angelo Preciado dal první gól za Spartu. Co jsi na to říkal?
Myslím, že každý může vidět kvality, které má. Je velmi rychlý, inteligentní. Hrál hodně mezinárodních a velkých zápasů. Je to pro nás velká pomoc, zkušenosti, které přináší na hřiště. Snaží se taky učit víc anglicky, aby s námi mohl komunikovat ještě víc. Funguje tedy dobře na hřišti i mimo něj.