Ligová fotbalová asociaceFORTUNA:LIGA
InformaceMuži A

Vstupenky na Baník

29. ligové kolo přinese tradiční souboj s ostravským rivalem

Sdílet

V posledním domácím souboji základní ligové části vyzveme v epet ARENĚ našeho tradičního rivala z Ostravy. V souboji s Baníkem budeme chtít navázat na listopadové vítězství, které se nerodilo zrovna snadno. Podpořte sparťany v jednom z nejatraktivnějších zápasů sezony a pomozte opět vyprodat Letnou!
Pro členy Sparta Clubu začne prodej na zápas s Baníkem Ostrava v pondělí 25. března ve 12:00. Přednostního prodeje mohou členové SC využít do úterý 26. března do 11:00.
Do volného prodeje pak půjdou vstupenky v úterý 26. března ve 12:00 hodin za podmínek standardní cenové kategorie, které budou platné až do čtvrtka 18. dubna ve 12:00.
Předzápasový prodej se odehrává ve dvou časových pásmech. Utkání s Baníkem patří do standardní cenové kategorie, což znamená, že v prvním časovém pásmu stojí vstupenky 300, 370 a 450 Kč. To platí až do čtvrtka 18. dubna, kdy od 12:00 začne platit druhé časové pásmo již za odlišných cenových podmínek. Samotné utkání začíná na Letné v sobotu 20. dubna v 15:00. V stupenky zakoupíte ZDE.

Další novinky