Ligová fotbalová asociaceFORTUNA:LIGA
NovinkyMuži A

Organizační info před derby

Všechny důležité informace před zápasem se Slavií

Sdílet

V prvním domácím zápase ligové nadstavby přivítáme na Letné našeho největšího rivala. Souboj se Slavií slibuje i tentokrát velkou podívanou, v němž půjde nejen o klíč primátora hlavního města Prahy, ale především o ligový titul. Brány epet ARENY se tradičně otevřou 90 minut před výkopem. Dorazte včas a přispějte k bouřlivé atmosféře, která požene naše hráče za důležitým vítězstvím.
 • Zápas: AC Sparta Praha – SK Slavia Praha
 • Datum: 11. 5. 2023
 • Soutěž: FORTUNA:LIGA, 2. kolo finále skupiny O titul
 • Otevření stadionu: 16:00
 • Výkop: 17:30
 • Stadion: epet ARENA
 • Vstupenky: utkání je vyprodané!
 • Dejte si pozor na neoprávněný prodej vstupenek. Může se jednat o podvod!
 • Přímý přenos: O2 TV Sport
 • Rozhodčí: D. Černý - J. Paták, J. Kříž (K. Rouček) | VAR: M. Radina | AVAR: J. Pečenka
 • Kurzy Betano: 2.40 – 3.35 – 2.95 (další sázkové příležitosti k zápasu najdete ZDE)
 • Parkování: na Letenské pláni, doporučujeme fanouškům při cestě na stadion využít městskou hromadnou dopravu
Přijďte včas
Letná bude opět bouřit! Doporučujeme vám dorazit na svá místa s dostatečným předstihem, abychom mohli společně podpořit naše fotbalisty již při nástupu na rozcvičku v 16:50. Fanoušci plánují dvě chorea, jedno při nástupu a druhé tradičně ve 12. minutě.

Užijte si předzápasový program
I tentokrát si pro vás připravujeme nabitý doprovodný program, na jehož startu bude připraven sparťanský DJ Dave. Dále se můžete těšit na tradiční ČSOB Kahoot kvíz, T-shirt gun s Rudym, Sparťanskou jedenáctku s Adamem Karabcem nebo ceremonii k 80. narozeninám Vladimíra Táborského. O poločasové přestávce nás pak čeká Betano milionový kop.
Pořiďte si sparťanský merch
Zastavte se v našem fanshopu, který pro vás bude otevřen již od 14:30 hodin, a také další hodinu po jeho skončení. Stánek se sparťanskými produkty můžete zároveň navštívit přímo na stadionu na vstupu A.
Změny u vstupu E
Fanoušci na vchodu E mohou využít rozšířené pánské toalety. Přidáno bylo celkem 18 pisoárů. Po skončení zápasu bude pro opuštění stadionu otevřena brána směřující přímo do ulice U Sparty.
Tíží vás něco? Odložte si v úschovně
Máte možnost využít služeb úschovny, která se nachází na Letenské pláni přímo naproti stadionu. Otevřena bude hodinu a půl před výkopem, zavírat bude hodinu po konci zápasu. Cena se odvíjí dle typu a velikosti uložené věci, platit se dá v hotovosti i kartou.
 • drobné předměty 50,- Kč/ks (deštník, selfie tyč, spreje, parfémy, kapesní nůž apod.)
 • zavazadlo 100,- Kč/ks (batoh, taška, laptop apod.)
Pozor: Do epet ARENY vás vpustí pouze s nezbytně nutnými osobními věcmi. Nenoste s sebou prosím tedy předměty, které na stadion nepatří. Jedná se zejména o předměty, které nemůžete mít po celou dobu utkání při sobě. Odkládaní jakýchkoli předmětů do uliček a prostoru schodiště je nepřípustné. Pokud přijdete například s notebookem nebo středně velkým zavazadlem, je na individuálním posouzení bezpečnostní služby stadionu, zda budete na stadion vpuštěni.
Fanděte ze svého místa
Sledujte utkání z místa, které máte napsané na své vstupence. Nezdržujte se na schodech a neblokujte prosím přístup na tribunu.
Podpořte Nadační fond ACS, nebo tvorbu chorea
Po celém stadionu najdete nové sběrné boxy na vratné kelímky. Vhozením kelímku do jedné, či druhé části boxu můžete přispět padesáti korunami na fanouškovský choreo fond, nebo na Nadační fond ACS. Kelímky je samozřejmě nadále možné vrátit na určených místech, a získat tak zálohu zpět.
Máte zdravotní omezení? Kontaktujte nás
Potřebujete-li ke svému pohybu zdravotnickou pomůcku, například berle, kontaktujte nás s dostatečným předstihem na e-mail bezbarier@sparta.cz, abychom pro vás mohli vyčlenit vstupenky do míst, které jsou vyhrazeny pro osoby se sníženou motorikou či jinými zdravotními problémy. Pokud tak neučiníte, vystavujete se riziku, že z důvodu vaši bezpečnosti a bezpečnosti ostatních diváků nebude možný váš přesun na daná místa a nebudete na stadion vpuštěni.

Další novinky