ReportážeMuži ASPARTA iD

Výhra nad Trnavou

Před odjezdem na kemp jsme si poradili s Trnavou

Na Cyrila a Metoděje přijela na Letnou slovenská Trnava. Druhé přípravné utkání mělo poněkud slabší rozjezd, v první půli jsme neviděli mnoho šancí, a na gólový zápis jsme si tak museli počkat. Ten přišel po změně stran. Zhruba po hodině hry si našel Sadílkův centr Tomáš Wiesner, který lízl balón hlavou a dostal jej za Frelihova záda. O dvacet minut později opět centroval hbitý záložník s osmnáctkou na zádech, v tomto případě sice jeho pas našel Victora Olatunjiho, výsledek byl ovšem stejný - 2:0. V samém závěru rozvlnil síť svou první brankou za A-tým ještě Tomáš Schánělec, který se prosadil netradičně bokem, a podtrhl tak vítězství nad Spartakem třetí brankou.

SESTŘIH | Sparta – Trnava

AC Sparta Praha – FC Spartak Trnava 3:0 (0:0)
Góly: 62. Wiesner, 80. Olatunji, 89. Schánělec. ŽK: 21. Vindahl, 83. Wiesner – 32. Mikovič 40. Štětina. Rozhodčí: Berka – Hádek, Zoufalý Diváci: 5 938.
Sestava Sparty v 1. poločase: Vindahl – Sørensen, Panák, Večerka – Daněk, Pavelka, Vydra, Ryneš – Pešek, Tuci, Hranoš.