Ligová fotbalová asociaceChance Liga
Informace

Vstupenky na Pardubice

První kolo nové ligové sezony se blíží

Sdílet

Už v pátek 19. července zahájíme domácím zápasem s Pardubicemi nový ligový ročník. Zajistěte si své místo na stadionu a pomozte znovu vyprodat epet ARENU.
Pro členy Sparta Clubu Premium začne prodej na zápas s Pardubicemi v pondělí 8. července ve 12:00. Přednostního prodeje mohou členové SC využít do úterý 9. července do 11:00 a mají možnost zakoupit dvě vstupenky.
V úterý 9. července od 12:00 poté mohou vstupenky nakupovat předplatitelé Sparta UNLIMITED. Na jedno předplatné je možné zakoupit jednu vstupenku. Čas na zajištění svých míst budou mít až do pondělí 15. července v 11:00. Vstupenku v tomto okně prodeje mohou zakoupit také členové Sparta Club Junior.
  • Příklad 1: Rodič je držitelem UNLIMITED a má jedno dítě, které je členem SC Junior. Může koupit 2 vstupenky.
  • Příklad 2: Rodič je držitelem UNLIMITED a má dvě děti, které jsou členem SC Junior. Může koupit 3 vstupenky.
Fanoušci mohou využít možnost sdíleného nákupu vstupenek pro více předplatitelů Sparta UNLIMITED., nebo v kombinaci Sparta UNLIMITED. a Sparta Club Junior. V těchto případech je nutné zadat číslo obou produktů přímo do Enigoo.
Do volného prodeje půjdou vstupenky v pondělí 15. července ve 12:00 hodin za podmínek cenové kategorie C  – tedy 550, 450 a 350 Kč, které budou platné až do středy 17. července do 12:00. Následně vejde v platnost druhé cenové pásmo. Samotné utkání začíná na Letné v pátek 19. července v 19:00. Vstupenky zakoupíte ZDE.

Sdílet

    Další novinky