Novinky

Prohra s Paris FC v Lize mistryň

Ve druhém kole prohráváme 2:0

Ve druhém kole Ligy mistryň prohráváme s francouzským Paris FC 2:0. Se soutěží se pro letošek loučíme.
Hned ze začátku utkání byly aktivnější soupeřky z Paříže. V 5. minutě zůstal stav nerozhodný jen díky skvělé obranné práci Petry Bertholdové na brankové čáře.

Ve 26. minutě se do šance dostala Michaela Khýrová. Střela zpoza vápna skončila bohužel jen na břevně brankářky Nnadozie.

Ve 31. minutě nás skvělým zákrokem podržela Somea Položen, když soupeřky střelu pokryla nohou.

Soupeřky z Paris FC se ve 36. minutě dostaly do vedení. Clara Mateo vyslala do rohu brány střelu, na kterou Somea Položen nedosáhla.

Druhý poločas nejprve moc šancí nepřinášel. Tlak byl na straně Sparty, přesto ale v 85. minutě vstřelily hráčky Paris druhý gól. Z rohového kopu se hlavou prosadila Kaja Korošec.

Sparťanky na závěr utkání ještě ohrozily dvougólové vedení Paris. Do šance se dostala Victoria Havalec, její pokus ale skončil jen na horní brankové tyči.

S Paris prohráváme 2:0 a s Ligou mistryň se pro letošní rok loučíme.

Paris FC – AC Sparta Praha 2:0 (1:0)
Góly: 36. Mateo, 85. Korošec

Sestava Sparty: Položen –  Dědinová (87. Chang), Bertholdová, Bartoňová – Stárová (65. Paulenová), Kotrčová –  Retkesová (87. Kaláberová), Černá –  Beckman (46. Trachtová), Polášková (80. Havalec), Khýrová