ReportážeWU-21

Jednadvacítka otočila duel s Olomoucí

Ve čtvrtém kole druhé ligy žen porazily sparťanky své soupeřky 4:3

Hráčky nejstarší mládežnické kategorie Sparty neměly dobrý vstup do zápasu. Už v 11. minutě po individuálních chybách prohrávaly s Olomoucí od dvě branky.
Soupeř hrál celý zápas v hlubokém bloku a spoléhal na případné rychlé protiútoky. Sparťankám chyběl pohyb, který by olomouckou obranu dokázal rozložit. Do poločasu se jim přesto podařilo srovnat na 2:2 po střelách Skrčené a Novákové ze střední vzdálenosti.
Do druhého poločasu došlo ke zlepšení obrazu hry a jednadvacítka zápas otočila na konečných 4:3, když se prosadily Motyčková a Kloudová.
SK Sigma Olomouc - AC Sparta Praha 3:4 (2:2)
Sestava Sparty: Urbancová - Kerešová, Skrčená, Pajunková, Ducháčková, Krůtová (46. Plachá), Nováková (57. Kavalová), Motyčková, Kloudová (85. Matušková), Truksová (70. Stanislavová), Zomberová (57. Straková)
Góly: Skrčená, Nováková, Motyčková, Kloudová