NovinkyWU-21

Vítězství WU21 nad Duklou

Své soupeřky přehrály o tři branky

V rámci 2. ligy žen se naše hráčky střetly s Duklou Praha. Nad svými soupeřkami zvítězily 4:1.
Skóre utkání otevřela již ve 14. minutě Nikola Pajunková. V prvním poločase naše dívky další branku již nepřidaly.

Hned po hvizdu ve druhém poločasu se prosadila Karolína Krůtová, na kterou v 63. minutě navázala Adéla Motyčková.

V 70. minutě se povedlo domácím hráčkám z Dukly snížit stav utkání na 3:1. Naše hráčky na odpověď ale dlouho nečekaly a v 72. minutě vrátily stav na rozdíl tří branek po gólu Anny Bárkové.

"Zápas měl jednoznačný průběh, holky vstoupily do utkání dobře a tlačily se do zakončení. Vycházela nám přechodová fáze středem hřiště a oproti minulému zápasu jsme se zlepšili v přesnosti a rychlosti hry," hodnotí zápas trenérka Tereza Koubová.

FK Dukla Praha – AC Sparta Praha 1:4 (0:1)
Góly: 70. Stadlerová – 8. Pajunková, 47. Krůtová, 63. Motyčková, 72. Bárková

Sestava Sparty: Urbancová Bárková, Svobodová, Kavalová – Motyčková, Truksová (72. Stanislavová), Kerešová, Kloudová (70. Obertová) – Pajunková, Krůtová (70. Plachá), Bílá (70. Hoffmann)