Vstupenky na utkání MOL cupu proti Zbrojovce Brno v prodeji zde.

Porážka v Manchesteru

Anglickému šampionovi jsme podlehli vysoko 0:5

Ve třetím utkání ligové fáze Champions League jsme našli přemožitele. Na Etihad Stadium jsme podlehli Manchesteru City 0:5.
Cityzens udeřili hned ze své první akce utkání. Balon si převzal Foden, který se protlačil do vápna a střelou na zadní tyč překonal Vindahla. V prvním poločase si domácí nadále vytvářeli tlak, pokusy Haalanda či Fodena však Vindahl za svá záda nepustil. Několikrát jsme dokázali zahrozit také my. Birmančevićovu střelu z 26. minuty Ortega vytěsnil na roh jen pomocí konečků prstů.
Ve druhém dějství začalo City své šance nekompromisně využívat. V 58. minutě se akrobaticky prosadil Erling Haaland. Po půlhodině hry se na Nunesův centr pověsil Stones a hlavičkou se trefil do naší sítě. Vzápětí domácí přešli do rychlého protiútoku, který Haaland přetavil ve svou druhou branku v utkání. Na konečných 0:5 pak upravil po Preciadově faulu z penaltové puntíku střílející Nunes.
1 / 123
Manchester City – AC Sparta Praha 5:0 (1:0)
Branky: 3. Foden (Akanji), 58. Haaland (Savinho), 64. Stones (Nunes), 68. Haaland (Nunes), 88. Nunes (pen.). ŽK: 7. Stones – 87. Preciado. Rozhodčí: M. Mariani – D. Bindoni, A. Tegoni (A. Colombo) | VAR: A. Di Paolo | AVAR: V. Marini.
Sestava City: Ortega – Aké (74. Gvardiol), Akanji, Stones (74. Dias), Lewis – Silva (69. McAtee), Gündogan (69. Kovačić), Nunes – Foden, Haaland (81. O’Reilly), Savinho.
Sestava Sparty: Vindahl – Sørensen, Panák, Vitík– Ryneš (88. Wiesner), Kairinen (88. Solbakken), Laci, Preciado – Birmančević (73. Daněk), Olatunji (60. Rrahmani), Haraslín (46. Krasniqi).