Vstupenky na utkání MOL cupu proti Zbrojovce Brno v prodeji zde.

ReportážeMuži A

Prohra v Plzni

Viktorii jsme na jejím hřišti podlehli 0:1

K šlágru 13. kola jsme zavítali do Štruncových sadů, kde jsme podlehli domácím 0:1. Jediný gól utkání vstřelil ve 30. minutě Prince Adu.
První poločas byl z obou stran velmi opatrný a na šance chudý. Prosadit jsme se mohli po dlouhém autu Sadílka, Rynešova střela však nenašla svůj cíl. Na druhé straně se k míči dostal Šulc, který ho posunul na Adua. Plzeňský útočník si balon posunul před sebe a po půlhodině hry zblízka překonal Vindahla.
Krátce po změně stran si oba týmy vypracovaly své příležitosti. Daňkův průnik po pravé straně hřiště nikdo z našich útočníků nevyužil. Na druhé straně pak Vindahl zlikvidoval Šulcovu ránu. V 69. minutě mohli domácí navýšit vedení, střídající Jirka trefil z úhlu pouze tyč. V závěru mohl vyrovnat Olatunji, jeho pohotovou střelu však Jedlička dokázal zneškodnit.
1 / 101
FC Viktoria Plzeň – AC Sparta Praha 1:0 (1:0)
Branky: 30. Adu (Šulc). ŽK: 88. Jemelka – 46. Kairinen, 73. Wiesner, 90+3. Suchomel. Rozhodčí: K. Rouček – J. Paták, L. Machač (V. Opočenský) | VAR: J. Všetečka | AVAR: J. Pečenka. Návštěva: 11 620.
Sestava Plzně: Jedlička – Jemelka, Markovič, Dweh – Havel, Kalvach, Červ (90+2. Hejda), Cadu (82. Kopic) – Šulc, Vydra (82. Vašulín) – Adu (67. Jirka).
Sestava Sparty: Vindahl – Vitík, Panák, Zelený (60. Sørensen) – Ryneš, Sadílek (60. Laci), Kairinen, Wiesner (77. Suchomel) – Daněk, Rrahmani, Birmančević (60. Olatunji).