Klubový magazín

Klubový magazín

Klubový magazín Sparta do toho! je celobarevný časopis, který vychází pravidelně před každým domácím ligovým utkáním. Klub navíc vydává speciální čísla před zápasy Sparty v evropských pohárech.

Magazín nabízí čtenářům rozhovory s hráči a trenéry A-týmu, ale také hráči, kteří rudý dres oblékali v minulosti. Věnujeme se podrobně představení soupeře, pravidelně se také ohlížíme za vzájemnými zápasy z uplynulých sezón či nejzajímavějšími momenty z utkání s konkrétními mužstvy. Své místo v magazínu mají také fotoreportáže z fotbalových i mimo fotbalových aktivit A-týmu.

Věnujeme se i juniorskému a ženskému týmu, nechybí ani pohled na výsledky a výkony dorosteneckých mužstev. Další stránky například informují o činnostech a akcích Fanclubu Sparty. Nechybí ani pohled do historie a popis významných událostí.

Šéfredaktorem oficiálního klubového magazínu Sparta do toho! je Lukáš Pečeně. Na časopisu se podílejí i redaktoři Prokop Rímský, Radovan Baroň, Tomáš Kafka, Jakub Pláteník a Jaroslav Pešta.

Klubový magazín

Magazín Sparta do toho! seženete před utkáním v Zákaznickém centru na Letné, u stánků s nápisem "Sparta do toho!" a u prodejců pohybujících se v okolí stadionu. Magazíny prodávají také stánky Fanshopu na ochozu stadionu. Ligový magazín stojí 25 korun, pohárové výtisky 20 korun.

Členové SPARTA CLUBu si jej mají možnost vyzvednout v tištěné podobě před zápasem v tzv. "Sparta pointu", tj. u bývalé pokladny 1A.

Magazín lze po utkání zakoupit také ve Fanshopu na Letné nebo na e-shopu. Vždy do vyprodání zásob. Více na webu Fanshopu.