FORTUNA:LIGA, 2. kolo nadstavbové části
1 : 1
FC Hradec Králové
Poločas: 0:0
  • 52’ Dávid Hancko Hancko (P)
  • 66’ Michal Leibl Leibl
  • yellow 34
90’

#8
90’

Další velká šance! Po přiklepnutí pálil z hranice vápna Čvančara. Gólman zůstal jen nehybně stát a míč skončil těsně vedle levé tyče!

90’
Nastavení

Sudí přidává nejméně 5 minut.

90’
|

Žlutá karta

# 5 Dominik Soukeník
Rectangle Copy 8

Karta - Dominik Soukeník
90’

Hancko to zkusil z velké dálky, Vízek si ale na míč počkal a střelu ukryl do koše.

89’

Střídání

Michal Sáček
#16
David Pavelka
#8
85’

Střídání

Dominik Soukeník
#5
Filip Kubala
#9
85’

#21
84’

Dočkal pěkným lobíkem našel těsně u brankové čáry LK37, ten ještě do balonu trknul a míč skončil na tyči.

80’
|

Žlutá karta

# 25 František Čech

Karta - František Čech
79’

Stadion už zvedal ruce! Po přímém kopu Dočkala se ve vápně prosadil Hancko, jeho pokus ještě vytáhl Vízek a balon skončil těsně vedle pravé tyče!

78’

#22
68’
Michal Leibl
# 18

Po přímém kopu se na malém vápně nejlépe zorientoval Leibl, který posunul balon do naší sítě.

#15
63’

Střídání

Bořek Dočkal
#10
Adam Karabec
#36
59’

VAR znovu zkoumal situaci ve vápně Hradce, tentokrát se penalta nekopala.

57’

VAR znovu zkoumá situaci ve vápně Hradce.

57’

57’
Dávid Hancko
# 33 | Obránce

Vízek dobře vystihl směr, Hanci ale pokutový kop umístil dostatečně nahoru a gólman byl krátký!

# 18 Michal Leibl

50’

Penalta pro Spartu!

50’

Casper to zkusil z dálky, pro gólmana ale jeho pokus nebyl žádný velký problém.

47’

Karta - Martin Vitík
45’

Z podobné pozice jako v 300. derby pálil z přímého kopu Šulo, tentokrát ale mířil jen do míst, kde stál gólman.

38’
|

Žlutá karta

# 22 Lukáš Haraslín

Karta - Lukáš Haraslín
34’

Stadion vyvolává jméno Josefa Šurala, od jehož smrti včera uplynuly tři roky. Nezapomeneme, Pepo!

23’

Čvančara skvěle přiklepl míč Pavelkovi, který znovu střílel z první. Tentokrát mu to ale nesedlo a balon skončil několik metrů vedle pravé tyče.

21’

Dvě velké šance Hradce! Nejprve nájezd Novotného z levého křídla zneškodnil výborným zákrokem Heča, následně na něj středem mířil Kubala a Heča jeho pokus neméně dobře vytáhl nad bránu.

14’

První příležitost hostů. Vašulín ve vápně vystřelil. Byl ale u něj připravený Hancko a pokus hradeckého hráče zlikvidoval Heča.

12’

Nápor Sparty pokračuje. Tentokrát po přiklepnutí z hranice vápna z první pálil Pavelka. Jeho střela jen těsně prolétla kolem levé tyče. Vízek se jen ohlédl.

7’

Casper vypálil z dálky, jeho střelu Hradec srazil na roh.

6’

A další příležitost! Tentokrát pálil Pavelka. Jeho střelu k pravé tyči ale vytěsnil golman Vízek.

3’

Sparta na nic nečekala a po levém kraji prchl Haraslín. Pokusil se vyzrát na gólmana, který ale byl u míče rychle a na dvakrát Šulův výpad překazil.

2’

SPARTA DO TOHO!

0’
Začátek zápasu

Zápas právě začal 00:00 | 1. poločas

Změna v sestavě! Při rozcvičce se zranil Hložek a místo něj nastoupí Jakub Pešek.

Naší základní jedenáctku najdete už nyní v záložce sestavy.