# 23

2 : 1
background 76’
Jablonec snižuje

Nejprve Pilař trefil tyč, následně míč dorazil do sítě Čvančara. Pomezní nejprve odmával ofsajd, VAR následně situaci přezkoumal a sudí gól uznal.

76’
|

# 5 Dominik Plechatý

Karta - Dominik Plechatý
67’

Martin Doležal
#15
Robert Hrubý
#8
65’

#23
Ivan Schranz
#26
65’

Hložek to znovu zkusil z dálky. Tentokrát rozvlnil boční síť z levé strany branky.

64’

Libor Kozák
Libor Kozák
#18
Lukáš Juliš
Lukáš Juliš
#39
56’

Ondřej Čelůstka skvělým obraným zákrokem zabránil Jablonci v zakončení do poloodkryté brány!

55’

2 : 0
45:00
Nastavení

Minuta navíc.

45’

Ladra se dostal ve vápně ke střele. Jeho pokus z pravé strany ale mířil přesně na Heču.

44’

Tak kolik gólů dá ještě dnes ještě Hložan? Tentokrát znovu vypálil z dálky a jen těsně minul pravou tyč.

42’
|

# 5 David Štěpánek

Karta - David Štěpánek
41’

Ze hřiště odkulhával Ondřej Čelůstka, už je ale zpět na trávníku. Snad bude v pořádku

38’

GOOOOOL!

Krásná akce Sparty. Po krásném centru Michala Trávníka dává čtvrtý gól v sezoně Adam Hložek! A bilance v sezoně 4+4! Klobou dolů na 18 let...

34’

GOOOOOL!

Luuuuukáš Juliš! Nejlepší střelec ligy dává šestý gól v šestém zápase. Hložan mu narazil ve vápně a Julda střelou s tečí bránícího hráče rozvlnil síť.

30’
1. šance Jablonce

Pilař přihrávkou přes šestnáctku skvěle našel Ladru, který vypálil. Jeho křížná střela těsně minula levou tyč.

21’

Hložek je při velké chuti. Těsně před šestnáctkou si navedl znovu míč na střelu. Tentokrát jeho pokus těsně přeletěl jabloneckou bránu.

20’

Dočkal z přímého kopu našel jen bránící hráče Jablonce a sparťani se ke střele nedostali.

18’

To je škoda! Hložek se po centru Dočkala do vápna dostal k míči v malém vápně. Kvůli bránícímu hráči Jablonce ale nedokázal pořádně zakončit a jeho slabý pokus doskákal do rukavic Hrubého.

13’

Laco Krejčí se vůbec nerozpakoval a ve vápně vypálil. Jeho pokus ale mířil hodně mimo tři tyče.

12’
1. šance zápasu

Hložan si navedl balon ke střele na hranici vápna. Jeho pokus po zemi proletěl vedle levé tyče.

10’

Zápas proti Jablonci je tady! SPARTA DO TOHO!

0’

Michal Trávník dnes odehraje dvoustý ligový zápas v kariéře! Gratulujeme a pořádně to jubileum oslav, Trávo!

Na trávníku probíhá předzápasová rozcvička a za 15 minut začínáme!

Utkání začíná už v 19:00!

Naším soupeřem bude FK Jablonec. Ten nám na Letné nedal gól už v šesti zápasech v řadě. Pětkrát jsme zvítězili.

Dobrý den, vítejte u textového přenosu z utkání 6. kola FORTUNA:LIGY!