#27
79’

Čelůstka sice dopravil míč do sítě, bohužel ale stál v ofsajdu.

78’

Obrovská šance Sparty! Z penaltového puntíku pálil Karlsson, Diviš jeho pokus s námahou vytěsnil, následně ještě dorážel Juliš i tentokrát byl ale gólman hostů úspěšnější

78’

Po centru z pravé strany se dostal k hlavičce Čelůstka. Bohužel mířila do prostoru, kde byl gólman.

76’

Pavelka napřáhl z dálky a Diviš jeho pokus s námahou vytěsnil.

75’

Po centru Ladry se ocitl ve skvělé pozici Janošek. Naštěstí proti jeho střele výborně zasáhl Nita, který vykopl balon.

71’
|

Žlutá karta

# 41 Martin Vitík

Karta - Martin Vitík
68’

Střídání

Jakub Klíma
Jakub Klíma
#29
Antonín Křapka
#34
64’

Střídání

Dominik Janošek
#39
Marek Matějovský
#8
64’
|

Žlutá karta

# 8 Marek Matějovský

Karta - Marek Matějovský
63’

Střídání

Filip Souček
#6
Michal Sáček
#16
62’

Střídání

Srdjan Plavšić
#22
Matěj Hanousek
#15
62’

Střídání

Bořek Dočkal
#10
Adam Karabec
#36
62’
|

Žlutá karta

# 34 Antonín Křapka

Karta - Antonín Křapka
62’
# 7 | Záložník

1 : 0
Karta - David Moberg Karlsson
background 59’
GOOOOOL!

David Pavelka zavezl míč do vápna a přihrál do prostoru, kde byli dva sparťani. Pálit mohl Juliš i Karlsson, míč poslal do sítě švédský fotbalista.

58’

Další velká šance Sparty! Julda pálil z blízkosti penaltového puntíku, Diviš ale balon vyrazil.

55’
Začal 2. poločas

Právě začal druhý poločas. 45:00
Konec 1. poločasu

0 : 0
První poločas skončil
45:00

To je škoda! V samotném závěru poločasu orazítkoval Karlsson z přímého kopu tyč.

45’

Po rohovém kopu hlavičkuje Křapka vedle.

45’

Hancko vyvezl míč od vlastní brány až hluboko na soupeřovu polovinu, tam přihrál Pavelkovi, který na nic nečekal a vypálil. Jeho pokus mířil vedle levé tyče.

37’

Obrovská šance Sparty! Hany si naběhl na centr z pravé strany, hlavičkoval, na zadní tyči, ale gólman Diviš ještě dokázal míč vyškrábnout a ten se dokutálel vedle brány.

29’

Velká šance Boleslavi! Preisler centroval z levé strany na malé vápno a Jiří Klíma ve vyložené šanci mířil jen vedle levé tyče.

23’

Jiří Klíma připravil Hancka o balon zákrokem na hraně pravidel a upaloval vstříc brance. Nita proti němu vyběhl a hostující hráč jen slabě vystřelil vedle brány.

12’

SPARTA DO TOHO!

0’
Začátek zápasu

Zápas právě začal 00:00 | 1. poločas

Naším soupeřem v 16. kole bude Mladá Boleslav, kterou jsme doma porazili třikrát v řadě. Pokaždé jsme navíc dali alespoň tři branky.

Dobrý večer, sparťani!

Liga se vrací na Letnou! Vítejte u on-line přenosu z prvního domácího zápasu FORTUNA:LIGY v roce 2021.