#25
Martin Minčev
#11
72’

De Azevedo napřáhl zhruba z 25 metrů, jeho střela ale nabrala opačnou faleš, než by si asi představoval a vykroutila se hodně mimo bránu.

67’

Juliš to zkusil, jeho střela je zblokována na roh.

65’

Ve druhém poločase zatím na šanci čekáme marně.

65’

Baník teď Spartu dokázal na chvíli uzamknout ve vápně. Sparťani ale domácí nepustili k žádnému ohrožení brány.

48’

Do druhé půle kvůli zranění v obličeji nezasáhne Laco Krejčí.

45’

Adam Karabec
#36
Ladislav Krejčí
#9
45’

0 : 0
45:00
|

# 10 Bořek Dočkal

Karta - Bořek Dočkal
42’
|

# 20 Jakub Pokorný

Karta - Jakub Pokorný
35’
|

# 9 Ladislav Krejčí

Karta - Ladislav Krejčí
30’

Uf. Po centru Tetoura z pravé strany zakončoval na malém vápně De Azevedo. Nejlepší střelec Ostravy naštěstí přestřelil.

25’

Krásný moment! Láďa Krejčí zkusil patičkou z hranice vápna přelobovat Laštůvku. Ten ovšem dokázal s vypětím všech sil balon dostat na rohový kop.

20’

Laco Krejčí z přímého kopu našel hlavu Dávida Hancka. Sparťanský stoper mířil nad.

17’

První příležitost domácích. Holzer to zkusil z dálky. Na Nitu si ale nepřišel.

15’

První šance Sparty. Minčev vybojoval míč a přihrál Lukáši Julišovi. Julda to zkusil z dálky, netrefil ale zařízení.

2’

SPARTA DO TOHO!

0’

Poprvé v lize nastupuje Martin Vitík a první start od úvodních minut zapíše Martin Minčev.

Dobrý večer, sparťani!

Vítejte u online přenosu z prvního ligového zápasu v roce 2021! Spartu čeká v Ostravě souboj s Baníkem.